Ahoj Gror, máš pravdu, někdy může být 50 tahů v halmě opravdu hodně! Připomíná mi to hru stickman hook, kde se také musíte dobře zamyslet nad každým pohybem, abyste se dostali k cíli. Obě hry vyžadují strategii a trpělivost. Jak se ti daří v halmě?
(peida) Oled väsinud läbi 2-3 hiireklõpsu samale lehele jõudmisest? Tasulised liikmed saavad selle oma Kontekstimenüüle lisada. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)