Kasutajanimi: Salasõna:
Uue kasutaja registreerimine
Tsensor: Fencer 
 Společenstva

BrainKing.com společenstva - otázky, odpovědi, diskuse.


Sõnumeid ühel lehel:
Vestlusringide loetelu
Sa ei tohi sellesse vestlusringi kirjutada. Madalaim lubatud liikmelisustase sellesse vestlusringi kirjutamiseks on Ajuettur.
Režiim: Igaüks võib postitada
Otsi sõnumite hulgas:  

21. jaanuar 2003, 13:12:37
Mikumon 
zetes: Je-li to míněno na mě, děkuji za důvěru, ale ne. Začínám být na tom časově jako ty. :-)

19. detsember 2002, 18:41:00
Mikumon 
To máš pravdu, před krátkým časem jsem hrál s jedním "Turkem" - byl z Prahy a Čech jako poleno. Pak se tu pohybuje další Čech s vlajkou Bahamských ostrovů. :-))

19. detsember 2002, 17:07:57
Mikumon 
Děkujeme za vlajky, je to moc pěkné. Mimochodem - až tu bude hodně zápasů a turnajů družstev, mohla by se přidat navíc i "olympiáda" či "Mistrovství světa", kde by každý hrál nikoli za svůj tým, ale za svůj stát? - (Jenom na zpestření, ne proto, abychom si dosvědčili, že Češi jsou nejlepší na světě!) :-)

17. detsember 2002, 13:37:36
Mikumon 
Teema: Podněty
1) Ty vlajky u jmen hráčů na celém serveru jsou velmi pěkné. U společenstev však některé vlajky jakoby chyběly. Chápu, že tam vlajky zejména ukazují, v jakém jazyce se bude komunikovat. Nicméně: kdyby tam ale byla možnost zobrazit někde vlajky všech členů družstev, bylo by to ještě hezčí. Možná naše bratry Slováky mrzí, že třeba jsou kapitánem či dokonce velkým šéfem nějakého týmu, ale slovenská vlajka tam nikde není.
2) Druhý podnět se týká jakési kompletní nápovědy ke společenstvím. Taková nápověda dosud chybí, všichni trochu tápou. Já jsem se například pravomoce kapitána mohl dočíst až v okamžiku, kdy mě jeden velký šéf (díky, Zetesi :-)) jmenoval kapitánem týmu 8x8.

17. detsember 2002, 09:10:03
Mikumon 
Škoda, že neumím tu počítačovou hatmatilku a netuším, co to je "update" a "bugfix". Za mých mladých let se to ve škole nebralo. :-)

16. detsember 2002, 13:17:09
Mikumon 
Rád bych o tom věděl něco více:
1) Mohu po vstupu do týmu zase kdykoli z něho vystoupit?
2) Mohu být členem více týmů současně?
3) Je nějaká představa, zda budou týmy hrát nějaké zápasy mezi sebou? Či zda budou soupeřit pomocí součtu (průměru BKR)?
4) Plánuje se nějaký BKR týmů?
5) atd...

13. detsember 2002, 00:09:42
Mikumon 
Teema: Dotaz
Ani ve FAQ ani v nápovědě ani jinde jsem se nedočetl, co znamenají ta společenstva. Asi jsem to někde přehlédl. Nasměruje mě někdo někam, kde si o tom mohu něco přečíst? - Děkuji.

Kuupäev ja kellaaeg
Sisselogitud sõbrad
Lemmik-vestlusgrupid
Sõpruskonnad
Päeva vihje
Autoriõigus © 2002 - 2023 Filip Rachunek, kõik õigused kaitstud.
Tagasi algusse