Fencer: když mi řekneš, jak si někde zobrazit ruskou klávesnici aby to nebyla metoda pokus-omyl, tak jim tam klidně budu psát co jsem se v mládí učila o Preobraženském monastýru a Petropavlovské pevnosti....:-))))
(peida) Oled väsinud mängu algul laevade või Spionaaži nuppude pealepanemisest? Sa võid "Mängude kujundamine" kaudu oma lemmikseisud salvestada. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)