Možná jsem - dost možná jsem - ve špatným klubu, ale i tak: Pokud hraju zápas na 3 výhry, tak všechny hry, které v jeho rámci skončí remízou se někam odmažou ? Jako zmizí ?
Nestalo se někdy někomu z vás, že by při vytváření nové hry nechal nezaškrtnuté políčko "včetně těch, se kterýma už hraju xxx" a přesto mu tu výzvu přijal někdo, s kým už danou hru hraje ?
Možná dělám někde chybu já nebo jsem jenom nepozorný, ale mám pocit, že už se mi to stalo poněkolikáté.
Dva dotazy k dovolene, prosim:
1) Statni svatky (24 & 31 prosinec podle kalendare BK) se pocitaji jako vikendy, tj. ze behem nich nemuzu prekrocit cas ?
2) Dovolenou na pristi rok si nemuzu nastavit uz tenhle rok ... nebo jo ?
Neni to - s ohledem na Amiky - prilis traskave ? Prece jenom, vidis, jak se na svych boardech melou kvuli Enemy listu a moderatorum, rusicim prispevky. Kazda takovahle dalsi feature ... ?
(peida) Kui tahad olla kursis viimaste postitustega vestlusgrupis, võid need saada the posts on your news client by clicking the RSS logo at the top right of each board. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)