Souhlasím stebou také nechápu proč bych měl závidět. Já jsem tu abych si zahrál šachy. A to co tu plánujete nevím nevím to já bych už radši třeba chtěl pokud by to šlo tak 3D šachovnice :-)
(peida) Kui oled huvitatud selle turniiri edukusest, millel mängid, siis võid oma vastastega arutleda selle turniiri vestlusgrupis. (HelenaTanein) (näita kõiki vihjeid)