Haluska: Prave naopak, snizenou. Mam to vsechno promyslene. A abyste me neprechvalili, asi bych mel dodat, ze autorem nove grafiky rozhodne nejsem ja, to bych do konce zivota nezvladl. Ja jen davam rozkazy a grafik je plni.
Holyman: jak na to teď koukám, tak by se to s úspěchem dalo považovat za oboje. asi bysme měli dospět k nějakýmu konsensu, aby tu nedocházelo k nedorozuměním
Lu-Tze: no já hlasuju pro drbání na hlavě....myslim (ale dyž tak na to koukám,fakt si asi ťuká na to vyyyysoky čelo....taxe timto všem omlouvám,sem to ale)
(peida) Kui tahad olla kursis viimaste postitustega vestlusgrupis, võid need saada the posts on your news client by clicking the RSS logo at the top right of each board. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)