Tanein: navic tu bylo zrovna místo,svědči to o naši hravosti,takže vlastně děláme reklamu...teď si vem,že by tu byly takovy škrábble...to by bylo takovyhle veselych dYskusí...
Paris Hilton♥: tys taky někde byla,ne,dělat tady bordel a pak ho eště takle překřtit a vubec,když odpovidám,taxe to nepočitá,ne? Labbeda: tak to jo,ale sem se diky klasické diplomatické čtvrhodince nezučastnil,a přitom se tak rád fotim,když o tom vim... Zurab: nee (a dneska už sme seděli v boxech
(peida) Kui tahad olla kursis viimaste postitustega vestlusgrupis, võid need saada the posts on your news client by clicking the RSS logo at the top right of each board. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)