Chci zeptat-Mám v gotický dámě krále a soupeř tři-podle mě je to remíza-co vy na to-kdo mi poradí ???Nechce se mi do konce života hrát partii s vicem..
(peida) Kui Sul on vaja leida vanemat sõnumit väljavalitud kasutajalt, siis klõpsa tema profiilile ja kasuta "näita sõnumeid sellelt kasutajalt" linki profiili päises. (konec) (näita kõiki vihjeid)