(Tilbage)
Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering

Opdater (?): ingen (skift)
Tre Terningers Poker (vis regler | diskuter - 170, 38)


(news)
viktoras16 , 17. (17.)
(sort, 2117)
Sidste træk 26. Oktober 2026, 05:37:08

#BeskrivelsePoints
japajkaviktoras16
1Enere26122812
2Toere4122421224
3Treere6182791827
4Firere816482448
5Femere1040453045
6Seksere1224541236
 Bonus  35 35 
73 ens81265281
84 ens427878
9Fuld hus5075255075
10Lille Straight30609090
11Stor Straight40801204080120
125 ens1500150
13Chance19255081
Totalt antal points13181367


(news)
japajka , 12. (12.)
(hvid, 2128)
Sidste træk 25. Oktober 2026, 22:22:06


Spil ID: 9561701
Det er japajka's tur
Tid per træk (?): 7 dage, standard ferie (4. November 2026, 05:37:00 er seneste rettidige tidspunkt for dette træk.)
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)


Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen