(Tilbage)
Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Tre Terningers Poker (vis regler | diskuter - 170, 38)

2 vundne parti
Score: Slavek: 1.0, cd power: 1.0
Nuværende spil: 9564278

Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1Slavekcd powerFlere point.
2cd powerSlavekFlere point.


(news)
Slavek , 26. (26.)
(sort, 2071)
- browser hovedsiden -
Sidste træk 22. Oktober 2026, 07:38:23

Score (2): Slavek: 1.0, cd power: 1.0
#BeskrivelsePoints
cd powerSlavek
1Enere28122612
2Toere2122441224
3Treere3183631827
4Firere8244882424
5Femere102060103045
6Seksere12487263654
 Bonus 3535 35 
73 ens173484224878
84 ens0548705281
9Fuld hus255075255075
10Lille Straight306090306090
11Stor Straight080120080120
125 ens010015000150
13Chance215072174660
Totalt antal points16881464


(news)
cd power , 17. (17.)
(hvid, 2118)
- cloak mode (?) -
Sidste træk 22. Oktober 2026, 04:01:50


Turnering: 45_the games are easy for PAWN to participate in, Diskussion
Spil ID: 9561334, Match ID: 1168823
Score: Slavek: 1.0, cd power: 1.0
Tid for spillet (?): Tid: 4 dage, Bonus: 2 dage 12 timer, Grænse: 9 dage 12 timer, ingen fridage
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)
cd power har flere point.
cd power har vundet.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen