(Tilbage)
Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Tre Terningers Poker (vis regler | diskuter - 170, 38)

5 vundne parti
Score: robtoo: 1.0, Student89: 3.0
Nuværende spil: 9556704

Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1robtooStudent89Flere point.
2Student89robtooFlere point.
3robtooStudent89Flere point.
4Student89robtooFlere point.


(news)
robtoo 
(sort, ikke rated)
Sidste træk 19. September 2026, 10:45:44

Score (5): robtoo: 1.0, Student89: 3.0
#BeskrivelsePoints
Student89robtoo
1Enere2492212
2Toere412184818
3Treere61827121827
4Firere123248121624
5Femere102045102060
6Seksere12243618240
 Bonus      
73 ens284675224481
84 ens223878275263
9Fuld hus255075255075
10Lille Straight306090306090
11Stor Straight40801204080120
125 ens00150000
13Chance184472215269
Totalt antal points14801288


(news)
Student89 
(hvid, 2026)
- browser hovedsiden -
Sidste træk 16. September 2026, 05:21:29


Spil ID: 9533830, Match ID: 1152776
Score: robtoo: 1.0, Student89: 3.0
Tid per træk (?): 3 dage, standard ferie
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Urated spil (resultatet vil ikke indgå i beregningen af spillernes BKR)
Spillet tæller ikke (resultatet vil ikke indgå i spillernes statistik og spillet er altid urated)
Student89 har flere point.
Student89 har vundet.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen