(Tilbage)
Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Triple Dice Poker 6D (vis regler | diskuter - 170, 38)

10 vundne parti
Score: judybell: 5.0, ketchuplover: 3.0
Nuværende spil: 9559719

Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1judybellketchuploverFlere point.
2ketchuploverjudybellFlere point.
3judybellketchuploverFlere point.
4ketchuploverjudybellOpgivet spil.
5judybellketchuploverOpgivet spil.
6ketchuploverjudybellOpgivet spil.
7judybellketchuploverFlere point.
8ketchuploverjudybellOpgivet spil.


(news)
judybell 
(sort, 1710)
Sidste træk 20. Juli 2026, 01:21:43

Score (10): judybell: 5.0, ketchuplover: 3.0
#BeskrivelsePoints
ketchuploverjudybell
1Enere1812469
2Toere61230418
3Treere9182762427
4Firere0324842436
5Femere153075102060
6Seksere183654123636
 Bonus      
74 of a kind64901775
85 of a kind0
9Full House255075255075
10Full Car801204080120
11Full Hotel50100150
12Large Straight45901354590135
13Full Straight012018060120180
146 of a kind0000
15Chance243684264654
Totalt antal points16491874


(news)
ketchuplover 
(hvid, 1665)
Sidste træk 19. Juli 2026, 11:47:58


Spil ID: 9532782, Match ID: 1161462
Score: judybell: 5.0, ketchuplover: 3.0
Tid per træk (?): 4 dage, standard ferie
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)
ketchuplover har givet op.
judybell har vundet.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen