(Tilbage)
Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Triple Dice Poker 6D (vis regler | diskuter - 170, 38)

3 vundne parti
Score: TAROU: 0.0, dr. martanek: 1.0
Nuværende spil: 9550874

Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1TAROUdr. martanekFlere point.


(news)
dr. martanek , 7. (7.)
(sort, 2068)
Sidste træk 25. August 2026, 20:33:12

Score (3): TAROU: 0.0, dr. martanek: 1.0
#BeskrivelsePoints
TAROUdr. martanek
1Enere1612166
2Toere4163041224
3Treere6243661227
4Firere82448163248
5Femere103060153075
6Seksere183672183690
 Bonus  50  50
74 of a kind274884245887
85 of a kind0000093
9Full House255075255075
10Full Car40801204080120
11Full Hotel5010015050100150
12Large Straight001354590135
13Full Straight6012018060120180
146 of a kind00000225
15Chance265890245493
Totalt antal points20092486


(news)
TAROU , 18. (18.)
(hvid, 1970)
Sidste træk 15. August 2026, 10:47:27


Turnering: Search for any movie, Diskussion
Spil ID: 9453519, Match ID: 1159242
Score: TAROU: 0.0, dr. martanek: 1.0
Tid per træk (?): 7 dage, standard ferie
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)
dr. martanek har flere point.
dr. martanek har vundet.



Spil notation (gem)

<<<>>>

 TAROUdr. martanek
5. Oktober 2025, 23:05:02
1. 12 (3-2-1-5-4-5) 12 (1-1-5-2-3-4)
2. 10 (2-2-6-6-3-3) 7 (4-4-6-2-4-4)
3. 10 (6-4-3-6-4-3) 9 (6-3-3-3-2-6)
4. 6 (6-2-6-3-5-6) 9 (3-5-5-2-2-5)
5. 13 (4-6-2-3-1-5) 9 (2-2-4-2-1-1)
6. 3 (6-3-3-3-6-3) 5 (5-6-5-2-5-2)
7. 2 (2-2-3-2-2-2) 14 (4-4-4-4-4-4)
8. 4 (2-6-4-4-4-1) 2 (2-4-2-3-3-5)
9. 9 (5-6-5-2-5-6) 13 (4-1-2-3-5-6)
10. 5 (2-5-5-5-6-6) 1 (1-3-1-5-1-3)
11. 10 (5-6-5-6-2-2) 13 (1-5-3-2-4-6)
12. 5 (1-5-5-4-5-5) 11 (2-2-1-1-1-2)
13. 4 (4-4-6-5-4-4) 6 (6-5-1-6-6-5)
14. 7 (3-4-4-4-4-5) 12 (5-6-6-2-3-4)
15. 2 (5-2-4-2-4-5) 1 (1-3-6-2-5-5)
16. 4 (5-2-5-6-4-4) 11 (3-5-5-5-3-3)
17. 13 (1-3-2-4-6-5) 12 (1-4-3-5-4-2)
18. 2 (2-5-2-2-2-3) 11 (2-1-2-2-1-1)
19. 1 (1-5-1-1-1-3) 5 (1-5-5-5-5-5)
20. 1 (1-5-1-3-5-1) 13 (6-4-1-2-5-3)
21. 11 (5-5-5-6-6-6) 6 (2-6-6-6-6-6)
22. 5 (4-5-5-1-6-4) 3 (4-3-2-6-3-2)
23. 11 (4-2-4-2-4-2) 8 (6-6-1-6-6-6)
24. 6 (6-6-6-5-6-3) 10 (1-6-2-2-1-6)
25. 9 (5-1-5-1-1-1) 10 (5-3-3-2-5-2)
26. 9 (4-2-4-5-5-4) 4 (4-4-4-3-4-5)
27. 11 (5-5-5-4-4-4) 4 (1-4-4-3-4-4)
28. 3 (4-5-6-1-3-3) 7 (6-2-6-3-6-6)
29. 15 (6-5-5-6-5-3) 15 (4-6-1-6-6-4)
30. 3 (3-3-6-3-3-4) 15 (6-6-6-4-4-5)
31. 1 (1-2-3-2-2-4) 6 (5-2-3-6-6-6)
32. 6 (1-6-6-4-6-4) 1 (1-1-3-6-2-5)
33. 7 (6-6-6-1-3-6) 2 (2-4-6-2-6-2)
34. 7 (6-6-1-6-2-6) 10 (2-1-5-1-5-2)
35. 15 (6-6-4-6-6-1) 5 (6-2-6-5-5-5)
36. 13 (4-1-2-3-6-5) 15 (1-6-6-6-1-4)
37. 14 (6-3-1-3-4-2) 4 (2-1-4-4-4-4)
38. 8 (2-1-1-1-1-6) 3 (3-4-6-3-4-6)
39. 14 (1-1-4-1-5-1) 2 (2-3-4-2-2-2)
40. 12 (3-2-4-1-1-1) 14 (6-5-5-4-4-4)
41. 15 (5-1-6-2-6-6) 7 (3-5-5-5-6-5)
42. 8 (1-2-6-5-4-2) 3 (1-3-5-3-1-3)
43. 12 (1-2-3-6-5-2) 8 (5-5-1-5-4-5)
44. 8 (3-2-3-5-1-2) 14 (6-5-6-6-4-6)
45. 14 (1-6-1-4-1-4) 8 (4-6-1-4-5-4)
Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen