(Tilbage)
Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Tre Terningers Poker (vis regler | diskuter - 170, 38)

5 points parti
Score: dr. martanek: 1.0, Stanislaw: 0.0
Nuværende spil: 9546199

Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1dr. martanekStanislawFlere point.

Stanislaw 
(sort, 2082)
Sidste træk 3. August 2026, 21:22:30

Score (5): dr. martanek: 1.0, Stanislaw: 0.0
#BeskrivelsePoints
dr. martanekStanislaw
1Enere2212146
2Toere482421624
3Treere6122761236
4Firere12243643248
5Femere103045102045
6Seksere183654183654
 Bonus  35  35
73 ens224675245084
84 ens0568794272
9Fuld hus255075255075
10Lille Straight306090306090
11Stor Straight4080120080120
125 ens000000
13Chance224881175278
Totalt antal points14041367


(news)
dr. martanek , 20. (20.)
(hvid, 2093)
Sidste træk 29. Juli 2026, 21:45:09


Turnering: NULOVÁ ŠANCE (26. November 2024, 20:13:56), Diskussion
Spil ID: 9349509, Match ID: 1147374
Score: dr. martanek: 1.0, Stanislaw: 0.0
Tid per træk (?): 7 dage, standard ferie
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)
dr. martanek har flere point.
dr. martanek har vundet.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen