Czesc, jestem Piotrek. Od dziecka uwielbiałem i dalej uwielbiam markę nike.Buty zawsze były dla mnie najważniejsze ponieważ cenię sobie wygodę i styl - na boisku i tak samo na ulicy. Nie rozumiem ludzi, którzy chodzą w niewygodnych butach bo wyglądają dobrze, skoro można te dwie cechy połączyć ze sobą.
(gem) Hvis du ikke ønsker at andre kan se hvad du laver, kan du skifte over til "cloak mode" i indstillingerne. (Kun for betalende medlemmer) (pauloaguia) (vis alle tips)