ahoj. Přidávám se k názoru od Jimeneze. Taky raději hraji přes Android a to hlavně člobrdu a souboj jezdců... co mi ale značně chybí, je možnost hrát kostkový poker apod., jelikož mám rozehraných spoustu her a musím čekat, než se dostanu k Pc...a taky možnost reakce na vzkazník... v každém případě autorům velké BRAVO a držím pěsti...tohle má budoucnost!
(gem) Hvis du vil vide mere om nogle spil, kan du tjekke under link sektionen og se om du finder nogle interessante links der. (pauloaguia) (vis alle tips)