I play classical and Fischer Random Chess. In the game,I not use no chess software or not database.
********************************************************************* Hraji klasické šachy a Fischerovy šachy. Při hře nepoužívám žádné programy ani databáze.
(gem) Hvis du er interesseret i udviklingen af en turnering du spiller i, kan du diskutere med dine modspillere i denne turnerings forum. (HelenaTanein) (vis alle tips)