Postrádáte něco na BrainKing.com a rádi byste to tu viděli? Napište svoji žádost do tohoto klubu!
Liste over diskussionsborde
Du har ikke rettigheder til at skrive meddelelser til dette bord, Mindste medlemsskabsniveau nødvendigt for at skrive til dette bord er BrainSpringer.
Hmm jsou zajímavé myšlenky....
1) co by jsme dělali, když soupeř se vykašle na hraní.... to by mi to tady mohlo tvrdnou třeba 2-3 měsíce a nic by se nedělo....
1) třeba když jedu na dovolenou k moři a už nemám tady žádné volné dny, tak mi třeba propadnou nějaké partie..... jsem z toho rozčílený,ale co se dá dělat :o/ ... můj problém :o)
3) už bych dávno měl členství, ale je mi jen 14 a můj problém není v penězích, ale v rodičích.... říkaj, že to je blbost... :o/
Nešla by udělat hra "člověče nezlob se! " ??
Bylo by to zajímavé a byla by to hra, kde by šlo hrát třeba 4 lidé...a to si myslím, že za zkoušku nic nedáme :o)
byla by aspoň zábava :o)
(gem) Hvis du klikker på en persons navn, og så på afsluttede spil får du en liste over spil som er færdige, klik så på navnet på spillet for at få et sammendrag over alle disse spil, og til sidst på navnet på spillet igen så får du et spil du kan se på og analysere. (Servant) (vis alle tips)