Liste over diskussionsborde
Du har ikke rettigheder til at skrive meddelelser til dette bord, Mindste medlemsskabsniveau nødvendigt for at skrive til dette bord er BrainSpringer.
Fencer: OK, takže můžu věnovat 1-3 vouchery jednomu až třem hráčům. Pořád nějak nechápu, co tím chtěl vlastně básník říci - jestli je to dárek k vánocům, nebo jen „rádoby“ pěkné gesto, které vlastně ani nemá uplatnění. Co to vlastně znamená pro platící hráče? NIC! Jen, že někomu udělají radost a sami z toho nic nemají?
Vocilka: no to je mi jasný, ale kde vezmeš jistotu, že když si je sama rozmístíš, tak to bude lepší? - zase nevíš, kde je bude mít soupeř, jestli před nebo za Tvýma . No a pokud se všichni chystají, že si budou dávat žáby do rohu, tak to budou opravdu napínavé hry
Ahoj Fencere, jde v přehledu tahů vidět kolikrát a v jakém tahu byla nabídnuta remíza? Pokud ne, tak bych měla pro Tebe návrh na zlepšovák.
A v souvislosti s tím, bych měla i další „zlepšovák“ - pokud spoluhráč 3x odmítne remízu ve hře, kde nemůže nikdo vyhrát, aby automaticky prohrál - pěkné, že?
Napadla mě jedna věc - tedy pokud už to tady někde není (ale nenašla jsem to). Není to vylepšení hry, je to jen přidání statistiky, která ale mě osobně hodně zajímá - a to počet a umístění v turnajích. Kolik jsem vyhrála turnajů vím ( 961 ), ale zajímalo by mě kolikrát jsem byla druhá, třetí, .... max. do třeba do 5tého místa.
(gem) Lyst til et hurtigt spil der garanteret ikke tager mere end to timer? Start et nyt spil af eget valg, vælg tiden for spillet og sæt Tiden til 0 dage / 1 time, Bonus til 0 dage / 0 timer og grænsen til 0 dage / 1 time. (TeamBundy) (vis alle tips)