Liste over diskussionsborde
Du har ikke rettigheder til at skrive meddelelser til dette bord, Mindste medlemsskabsniveau nødvendigt for at skrive til dette bord er BrainSpringer.
A ještě jeden dotaz, milý Fencře :-) Funguje to omezení počtu rozehraných partií? Jednu chvíli jsem jich měl 26, ačkoliv bych jich měl mít jako Pěšec maximálně 25, ne? Nebo mám coby jeden z prvních uživatelů nějaké výhody? :P
Ciste po ctyrech hrach stejneho typu. Tyto hry ale musi byt nadefinovany jako "hodnocene" a oba hraci musi udelat aspon jeden tah. Zapasy na vice her se berou jako ukoncena hra az po skonceni celeho zapasu, jednotlive mezivysledky se do BKR nepocitaji.
Neco o tom pridam do FAQ.
(gem) Hvis du vil spare båndbrede kan du reducere mængden af information der vises på dine sider under indstillinger. Prøv at ændre antallet af spil på hovedsiden og antallet af beskeder per side. (pauloaguia) (vis alle tips)