ahoj. Přidávám se k názoru od Jimeneze. Taky raději hraji přes Android a to hlavně člobrdu a souboj jezdců... co mi ale značně chybí, je možnost hrát kostkový poker apod., jelikož mám rozehraných spoustu her a musím čekat, než se dostanu k Pc...a taky možnost reakce na vzkazník... v každém případě autorům velké BRAVO a držím pěsti...tohle má budoucnost!
(verstecken) Müde die immer selben Seiten über 2 der 3 Klicks zu erreichen? Bezahlende Mitglieder können ihr eigenes Kontextmenü gestalten. (pauloaguia) (zeige alle Tips)