Liste der Diskussionsforen
Es ist Dir nicht erlaubt, Nachrichten in diesem Forum zu schreiben. Man muss dazu mindestens den Mitgliedsrang Brain Bauer (Pawn) haben!
Pafl: Si myslím, že spíš blbě pochopil, kde mám spodek šachovnice, aspoň podle toho postavení to tak vypadá .. kdyby to měl zrcadlově obrácené, dávalo by to smysl ...
no to pravidlo o neproměňování pěšců je automatické, možná to Fencer před tím přehlédl, ale na netu to je viz. např. www.chessvariants.com ... ty verze se liší pouze v možnostech tahů maharádži ....někde může táhnout jako kterákoli figura, jinde zase je nějak omezená (netáhne jako střelec, vež dáma pod.), každopádně pokud černý hraje opatrně s taktikou zabezpečených figur, tak bílý nemá moc šancí. Možná by to čenému šlo znesandnit tím, že by na případnou výhru měl třeba jen 50 tahů ....
(verstecken) Willst du an Bandbreite sparen um die Ladezeiten zu beschleunigen kannst du in den Einstellungen die Summe der Informationen auf einer Seite reduzieren. Versuche die Anzahl Spiele auf der Hauptseite und die Anzahl der Mitteilungen zu verändern. (pauloaguia) (zeige alle Tips)