Liste der Diskussionsforen
Es ist Dir nicht erlaubt, Nachrichten in diesem Forum zu schreiben. Man muss dazu mindestens den Mitgliedsrang Brain Springer (Knight) haben!
V piatok ide nasa stvorveslovka, tak dufam chlapci ze si idete po zlato :)))) bolo by to pekne - do tretice vsetko dobre. Hehe
Ale kazda medaila je krasna. NO a blahozelam Sebrlemu, je to fakt trieda.
Právě byly rozlosovány skupiny pro tuto soutěž a český zástupce je ve skupině D s těmito celky
Manchester United Olympique Lyon Sparta Praha Fenerbahce Istanbul
Tak mame bronz :) Kazda medaila je krasna, ale nasi chlapci su mozno troska sklamanay. Dva roky predtym na tejto trati neprehrali...nevadi.
chlapci diky.
Ak sa nemylim - 2 2 2 - do sestice vsetko dobre.
A vůbec, nezapomeňte pěkně v době večerníčku zasednouti k TV obrazovkám (rychlejší možná ještě stihnou letadlo) a fandit co to dá. HESLO: HONZO HÁZEJ!!!! Subejktivní názor (i účast ve finále je úspěch, ale něco by hodit mohl. Kdyby si vzal ty léta slibované hrábě..............)
No vidím to tak, že hrajeme opak než na MS. Tam se všechno vyhrávalo, ale co to bylo platný při prvním vyřazovacím utkání, že? Chlapci si to nechávaj na tu pravou chvíli. :-)
(verstecken) Wenn du Spiele mit ähnlich starken Gegnern spielen willst, kannst du beim Erstellen eines neuen Spiels die BKR eingrenzen. So kann niemand ausserhalb des gewählten Ratings das Spiel annehmen und sehen. (Katechka) (zeige alle Tips)