Verändert von Maťátko (29. Dezember 2008, 19:50:53)
Paris Hilton♥: já jo..poleví tobě a bude tam chtít být každej...a při počtu hráčů na BK by asi Filip měl o zábavu postaráno na hooodně dlouhou dobu..a toho se chce asi vyvarovat
(verstecken) Wenn du ein Turnier an dem du teilnimmst kommentieren willst, kannst du dies mit deinen Gegnern im eigenen Turnierforum tun. (HelenaTanein) (zeige alle Tips)