Já bych pěšce už nijak neomezoval. Jak říká Zenomir, spoustu lidí by to zbytečně otrávilo. Jediné přijatelné omezení mě napadá ještě snížit počet možných rozehraných partií. Pěšec bude nadrženě čekat u monitoru na soupeřův tah, nevydrží to a zaplatí ;-)
(verstecken) Benutze das Notizbuch um zu sehen wie dein Profil mit html-tags ausschauen wird bevor du die neuen Einstellungen sendest (nur für zahlende Mitglieder). (rednaz23) (zeige alle Tips)