Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Tre Terningers Poker (vis regler | diskuter - 170, 38)

2 vundne parti
misterned er vinder af denne match
Score: misterned: 2.0, EightBall07: 0.0
Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1misternedEightBall07Flere point.
2EightBall07misternedTimeout.


(news)
EightBall07 
(sort, 1719)
Sidste træk 29. Juni 2024, 23:41:22

Score (2): misterned: 2.0, EightBall07: 0.0
#BeskrivelsePoints
misternedEightBall07
1Enere1812146
2Toere41224446
3Treere9183661827
4Firere8244883248
5Femere203045153060
6Seksere3654123654
 Bonus 3535  35
73 ens235075194478
84 ens184272175072
9Fuld hus255075255075
10Lille Straight306090306090
11Stor Straight0801204080120
125 ens5010015000
13Chance214872245287
Totalt antal points17101419


(news)
misterned 
(hvid, 2105)
Sidste træk 29. Juni 2024, 09:50:31


Turnering: Wealthy Games W24, Diskussion
Spil ID: 9274238, Match ID: 1139597
Score: misterned: 2.0, EightBall07: 0.0
Tid per træk (?): 2 dage, ingen fridage
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)
misterned har vundet.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen