Kasutajanimi: Salasõna:
Uue kasutaja registreerimine
Kolmekordne täringupokker 6D (näita reegleid | aruta - 170, 38)


(news)
G-444 , 19. (19.)
(must, 1956)
Viimane käik: 23. detsember 2021, 14:58:26

#KirjeldusPunkte
bobowski74G-444
1Ühed123363
2Kahed4162461630
3Kolmed6184593036
4Neljad82460123236
5Viied103060153060
6Kuued18367212
 Boonus  50   
7Nelik3060960380
8Viisik05200099
9Maja255075255075
10Full Car4080120080120
11Full Hotel5010015050100150
12Large Straight45901354590135
13Full Straight12018060120180
14Kuuik00225000
15Summa246090275863
Punkte kokku23841901


(news)
bobowski74 
(valge, 2013)
Viimane käik: 23. detsember 2021, 14:47:43


Turniir: 1979 Movie Wanderers, Vestlus
Partii number: 8820545
Aega käiguks (?): 5 päeva, vabu päevi ei ole
Avalik mäng (nähtav teistele mängijatele)
Reitingumäng (tulemus mõjutab BKR-i)
bobowski74 on võitja.



Käikude nimekiri (peida)

<<<>>>

 bobowski74G-444
10. detsember 2021, 14:05:02
1. 10 (2-1-3-3-2-1) 9 (2-3-1-2-3-2)
2. 5 (5-5-5-4-2-5) 11 (4-2-2-4-2-4)
3. 3 (3-2-3-3-3-3) 9 (2-6-4-4-2-4)
4. 2 (6-2-6-2-2-2) 9 (3-6-4-6-4-6)
5. 4 (4-4-5-5-2-4) 4 (5-4-2-2-4-4)
6. 10 (6-1-1-4-4-6) 13 (3-6-1-4-2-5)
7. 6 (5-6-6-2-1-6) 1 (4-1-4-1-6-1)
8. 6 (6-6-1-2-6-6) 12 (2-4-6-3-4-5)
9. 3 (3-4-3-2-3-4) 5 (5-1-1-5-5-6)
10. 9 (2-2-2-1-3-3) 8 (3-6-6-6-6-6)
11. 15 (6-5-2-6-6-5) 14 (6-5-5-5-1-1)
12. 7 (6-6-5-6-6-3) 14 (1-4-6-4-2-3)
13. 8 (5-5-1-5-5-5) 10 (3-6-2-6-2-3)
14. 15 (2-6-1-6-3-6) 2 (2-2-1-1-4-2)
15. 12 (2-4-6-5-3-2) 3 (3-4-3-1-1-3)
16. 12 (4-5-6-2-3-3) 8 (1-2-3-3-5-2)
17. 10 (5-5-6-6-2-2) 15 (6-4-6-3-3-5)
18. 15 (6-3-6-5-6-4) 11 (6-6-5-6-5-5)
19. 7 (4-2-6-6-6-6) 2 (2-2-2-2-3-5)
20. 14 (6-1-5-3-3-6) 2 (2-3-2-2-2-2)
21. 4 (4-4-1-4-4-4) 11 (1-5-5-1-5-1)
22. 11 (4-3-3-4-3-4) 13 (1-2-6-4-5-3)
23. 9 (6-6-3-3-3-3) 5 (1-5-5-3-3-5)
24. 6 (1-6-6-3-5-6) 6 (6-5-1-4-3-6)
25. 11 (4-5-5-5-4-4) 13 (6-4-5-3-1-2)
26. 13 (5-6-1-2-3-4) 1 (2-3-1-4-4-4)
27. 5 (1-4-3-5-6-5) 3 (3-4-3-3-3-3)
28. 5 (3-2-5-4-5-5) 15 (5-6-6-5-2-5)
29. 12 (2-5-5-4-1-3) 8 (2-2-6-5-5-3)
30. 13 (2-4-3-1-5-6) 4 (4-4-6-4-4-1)
31. 11 (6-6-5-5-6-5) 12 (2-5-2-4-3-1)
32. 9 (1-3-1-1-3-2) 12 (4-5-3-2-1-6)
33. 4 (4-1-5-4-6-2) 5 (5-5-5-5-6-2)
34. 1 (3-1-2-4-4-6) 3 (2-6-3-3-3-3)
35. 1 (5-5-3-4-1-2) 10 (1-4-3-3-1-4)
36. 3 (1-3-6-6-3-5) 7 (3-3-5-6-4-5)
37. 2 (2-2-5-6-2-2) 1 (1-5-6-4-1-1)
38. 2 (6-3-2-4-2-4) 7 (3-3-3-3-4-3)
39. 14 (6-4-5-4-5-4) 10 (4-3-1-6-3-5)
40. 8 (5-5-6-1-2-5) 14 (2-4-3-5-2-4)
41. 14 (4-4-4-4-4-4) 15 (2-2-2-5-5-5)
42. 1 (2-1-6-3-6-4) 4 (4-5-4-4-5-6)
43. 8 (1-3-3-4-6-5) 7 (4-4-6-1-3-5)
44. 7 (6-6-6-6-2-4) 6 (6-6-5-2-5-3)
45. 13 (6-4-1-1-4-2) 6 (2-4-6-5-5-6)
Autoriõigus © 2002 - 2026 Filip Rachunek, kõik õigused kaitstud.
Tagasi algusse