Brugernavn: Kodeord:
Ny bruger registrering
Linetris (vis regler | diskuter - 224, 20)

2 spil parti
Gabriel Almeida er vinder af denne match
Score: Gabriel Almeida: 2.0, ewanb: 0.0
Afsluttede spil i matchen:
#hvidsortResultat
1Gabriel AlmeidaewanbTimeout.
2ewanbGabriel AlmeidaFire brikker er placeret på række


(news)
Gabriel Almeida 
(sort, 1686)
Sidste træk 7. April 2014, 23:33:36

Score (2): Gabriel Almeida: 2.0, ewanb: 0.0
  A B C D E F G H  
 8   8 
 7   7 
 6   6 
 5   5 
 4   4 
 3   3 
 2   2 
 1   1 
  A B C D E F G H  


(news)
ewanb 
(hvid, 1746)
Sidste træk 7. April 2014, 23:05:59


Turnering: Linetris 2014, Diskussion
Spil ID: 6659602, Match ID: 760084
Score: Gabriel Almeida: 2.0, ewanb: 0.0
Tid for spillet (?): Tid: 3 dage, Bonus: 1 dag 12 timer, Grænse: 5 dage, ingen fridage
Offentligt spil (synligt for andre spillere)
Rated spil (resultatet vil indgå i spillernes BKR)
Gabriel Almeida har vundet.



Spil notation (gem)

<<<>>>

 ewanbGabriel Almeida
21. Marts 2014, 12:40:00
1. d1 e1
2. d2 d3
3. e2 e3
4. a1 b1
5. b2 e4
6. b3 d4
7. b4 b5
8. d5 g1
9. h1 g2
10. g3 b6
11. e5 g4
12. a2 a3
13. g5 d6
14. e6 h2
15. e7 e8
16. d7 d8
17. b7 b8
18. g6 g7
19. g8 h3
20. h4 a4
21. h5 h6
22. a5 h7
23. a6 h8
24. a7 a8
25. c1 c2
Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tilbage til toppen