Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Archív noviniek

<< <   1 2 3 4   > >>
Fencer  Plánovaný výpadek 2. marca 2017, 13:18:14
Na úterý 7. března 2017, 7:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku aktualizace systémur. V případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut (což je málo pravděpodobné, ale nikoliv nemožné), BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Budoucnost 1. januára 2017, 15:39:10
Tak tedy šťastný Nový rok 2017.

Jak možná víte, BrainKing bude letos na scéně již 15. rokem a je to také poslední rok, během kterého se poskytuje oficiální podpora. Od října 2002, kdy byl server spuštěn, se mnoho změnilo a myslím, že je to fér k našim členům, pokud budou s předstihem vědět, co mohou nebo nemohou očekávat.

1) Mohu zajistit, že bude BrainKing fungovat alespoň do konce roku 2017. Od toho okamžiku vše poběží i dále, ale bez jakékoliv záruky. Například by se mohlo stát, že se server zasekne na hodně dlouhou dobu, pokazí se některá důležitá funkce kvůli nečekané chybě, hry propadnou překročením času bez logické příčiny, atd. Na druhé straně je BrainKing docela zralý produkt a mnoho obvyklých situací dokáže sám opravit, ale i tak je vhodné, aby o tom hráči věděli.

2) Nebudou se vracet peníze za žádný druh členství. Na tuto zprávu bude odkazovat stránka placeného členství, takže bude každý včas informován, že objednávka může být riskantní a nedoporučuje se pro ty, kteří očekávají bezchybnou a výkonnou službu bez jakýchkoliv výpadků.

3) Rovněž není vyloučeno, že počínaje lednem 2018 by mohl být BrainKing náhle vypnut bez předchozího varování. Pokud se tak stane, aktivní členství nebudou zrušena, pouze se jejich odpočet zbývajících dnů zastaví po celou dobu neaktivity.

Nicméně je tu stále šance, že se objeví opravdový herní nadšenec, který by byl ochoten odkoupit BrainKing a znovu oživit vývoj nových her a funkcí. Takže pokud máte zájem, případně znáte někoho takového, neváhejte mě kontaktovat. Pouze vážné nabídky, prosím.

Fencer  Migrace BrainKingu dokončena 21. apríla 2016, 08:20:29
BrainKing byl úspěšně přemístěn na nový server a vše se zdá být funkční a v pořádku. Není vyloučeno, že dojde k nepatrným defektům během finálních testů a optimalizace, nicméně neočekáváme žádné významnější problémy. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 17. apríla 2016, 22:16:55
Na čtvrtek 21. dubna 2016, 6:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku migrace na nový server. V případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut (což je málo pravděpodobné, ale nikoliv nemožné), BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Není vyloučeno, že se po dokončení migrace objeví menší problémy, protože nový systém má odlišnou vnitřní strukturu a některé funkce nebylo možno otestovat bez plné zátěže. Buďte trpěliví a dejte nám čas vychytat všechny případné zdroje chyb. Děkujeme.

Fencer  Plánovaný výpadek 2. novembra 2015, 09:27:40
Na úterý 3. listopadu 2015, 7:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku systémové aktualizace serveru. V případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut (což je málo pravděpodobné, ale nikoliv nemožné), BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Vánoční akce 2014 20. decembra 2014, 08:53:19
Zmenené užívateľom Fencer (20. decembra 2014, 17:21:53)
Tak dobře, chtěli jste to, máte ji mít. Přiznávám, že vzhledem k nedostatku času a dalším okolnostem neměl BrainKing akci na členství hodně dlouho, tak to teď zkusme trochu jinak.

Vím, že do Vánoc už moc dní nezbývá, takže bude trvání akce prodlouženo. Zde jsou detaily:

1) Každá objednávka ročního členství obdrží bonus ve formě 3 voucherů na 6 měsíců členství stejné úrovně, které mohou být poslány přátelům nebo komukoliv jinému na BrainKingu. Například: Pokud si pořídíte 1 rok věže, dostanete 3 kupóny na 6 měsíců věže. Za objednávku 2 roků jezdce získáte 6 voucherů na 6 měsíců jezdce. Atd.

2) Akce platí od dnešního dne do 31. ledna 2015. Vouchery jsou platné až do 1. března 2015.

3) Vouchery lze použít i jako ceny v turnajích.

4) Protože nemám čas na vývoj automatického systému pro tuto akci, budou všechny vouchery zpracovávány manuálně. Zkrátka, po vyřízení objednávky mi pošlete zprávu s ID hráčů, kterým chcete darovat členství, a já se postarám o zbytek. Vzhledem k svátkům se může stát, že bude vyřízení trvat i několik dní, ale pokusím se o co nejrychlejší odezvu.

A to je všechno. Lituji, tentokrát žádné barevné kódy. Možná příští rok, uvidíme.

Fencer  Plánovaný výpadek 5. februára 2014, 13:50:16
Na čtvrtek 6. února 2014, 7:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku systémové aktualizace serveru. V případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut (což je málo pravděpodobné, ale nikoliv nemožné), BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Temporary domain issue 3. septembra 2013, 10:46:43
Zmenené užívateľom Fencer (3. septembra 2013, 11:46:25)
I have just realized that brainking.com domain has expired (I must have missed the renewal), so many people will probably have troubles getting to the site today.
It should be solved tomorrow. In meantime, brainking.cz can be used instead. I have also suspended time control until the domain is back. I apologize for the inconvenience.
EDIT: The domain seems to be restored now, but I better keep the time suspended at least for 24 hours.

Fencer  Akce na členství 13. novembra 2012, 08:29:53
Zmenené užívateľom Fencer (15. novembra 2012, 07:19:37)
Jak jsem již zmínil v BrainKing blogu (anglicky), množství žádostí o vytvoření vánoční akce i tento rok značně narostl, tudíž akce právě teď začíná. Každý má šanci získat až 125% bonus k objednávce členství Brain věž podle systému barevných kódů. Krátce shrnu pravidla:

Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce nebo vedle odkazu Placené členství v levém sloupci, víte, že jeden z bonusů je právě aktivní a může být využit. Nicméně se nevyplácí čekat příliš dlouho - některé bonusy (zejména ten, co přidává 125% k předplacené délce) mohou být aktivní pouze několik minut. Bonus se dá použít pouze pro objednávky úrovně Brain věž na 1 rok (nebo déle) a nesmí se jednat o platbu pomocí Mozků.

Akce bude probíhat až do konce tohoto roku, což znamená spoustu času, aby se dala využít např. pro vánoční dárky.

A ještě jedna dobrá zpráva - rád bych připomněl obnovenou příležitost obdržet věčné členství Černá věž za zlomek obvyklé ceny, pokud se vám podaří dosáhnout úspěchu Dobyvatel bonusů. Tak neváhejte chopit se své šance.

Pro Android uživatele: Nyní máte možnost získat Mozky zdarma, pokud nám pomůžete s testováním našich Android aplikací, včetné té, kterou vyvíjím přímo pro BrainKing. Pro více informací navštivte tuto stránku.

Fencer  Mozky za Strategy Points 16. júna 2012, 11:10:09
Nedávno jsme přidali drobné vylepšení současné Mozkové akce, které bude z testovacích důvodů platné zhruba do poloviny července 2012. K tomu nás inspiroval především zvýšený zájem o turnaje o Mozky, takže to berte jako další způsob, jak přijít k Mozkům, které nelze zakoupit přímou cestou.
Účast v akci je samozřejmě zcela zdarma, tudíž máte-li zájem získat pár Mozků bez větší námahy, rozhodně vyzkoušejte.

Fencer  Velikonoční akce 30. marca 2012, 08:11:38
Velikonoční vajíčko! Vzhledem k tomu, že množství žádostí o vytvoření velikonoční akce i tento rok značně narostlo, akce právě teď začíná. Každý má šanci získat až 125% bonus k objednávce členství Brain věž podle systému barevných kódů. Krátce shrnu pravidla:

Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce nebo vedle odkazu Placené členství v levém sloupci, víte, že jeden z bonusů je právě aktivní a může být využit. Nicméně se nevyplácí čekat příliš dlouho - některé bonusy (zejména ten, co přidává 125% k předplacené délce) mohou být aktivní pouze několik minut. Bonus se dá použít pouze pro objednávky úrovně Brain věž na 1 rok (nebo déle) a nesmí se jednat o platbu pomocí Mozků.

Akce bude probíhat až do okamžiku svého zrušení. Den ukončení není přesně dán, ale vzhledem k velikonoční podstatě této propagace se to stane někdy v dubnu 2012. A ještě jedna dobrá zpráva - rád bych připomněl obnovenou příležitost obdržet věčné členství Černá věž za zlomek obvyklé ceny, pokud se vám podaří dosáhnout úspěchu Dobyvatel bonusů. Tak neváhejte chopit se své šance.

Fencer  Akce placeného členství 16. novembra 2011, 09:33:02
Zmenené užívateľom Fencer (21. decembra 2011, 07:31:43)
Vzhledem k tomu, že množství žádostí o ještě jednu akci placeného členství poněkud narostlo, rozhodl jsem se konečně, že se tak stane. Ve skutečnosti jsem se nějakou dobu pokoušel vymyslet alespoň jeden originální prvek, ale žádný mě nenapadl. Takže, stejně jako v minulosti, každý má šanci získat získat až 100% bonus k objednávce členství Brain věž podle systému barevných kódů. Krátce shrnu pravidla:
 • Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce nebo vedle odkazu Placené členství v levém sloupci, víte, že jeden z bonusů je právě aktivní a může být využit. Nicméně se nevyplácí čekat příliš dlouho - některé bonusy (zejména ten, co přidává 100% k předplacené délce) mohou být aktivní pouze několik minut.
 • Platba musí být obdržena do 5 dnů (120 hodin) po vložení objednávky. To by mělo být dostačující pro všechny typy plateb.
Nakonec tu přece jenom máme něco nového. Místo pevného data ukončení akce bude BrainKing nabízet barevné kódy tak dlouho, dokud se nedosáhne 100 bonusů stejného typu nebo 500 bonusů celkem. Odpočet začne v okamžiku spuštění akce.

Fencer  Migrace BrainKingu dokončena 14. mája 2011, 09:20:54
BrainKing byl úspěšně přemístěn na nový server a vše se zdá být funkční a v pořádku. Není vyloučeno, že dojde k nepatrným defektům během finálních testů a optimalizace, nicméně neočekáváme žádné významnější problémy. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 12. mája 2011, 15:58:21
Na sobotu 14. května 2010, 7:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku migrace na nový server. V případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut (což je málo pravděpodobné, ale nikoliv nemožné), BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Není vyloučeno, že se po dokončení migrace objeví menší problémy, protože nový systém má odlišnou vnitřní strukturu a některé funkce nebylo možno otestovat bez plné zátěže. Buďte trpěliví a dejte nám čas vychytat všechny případné zdroje chyb. Děkujeme.

Fencer  Migrace BrainKingu 11. mája 2011, 17:49:45
Rád bych oznámil, že BrainKing bude v blízké době přemístěn na nový server a není vyloučeno, že se stane na určité časové období nedostupným, především z důvodu bezpečné migrace databází a dalších důležitých souborů.

Nový server je již nainstalován a dočasně běží na adrese http://bknew.wk.cz. Berte na vědomí, že tento server je napojen na asi týden starou zálohu databáze, tudíž neobsahuje aktuální data a lze jej momentálně používat jen pro testovací účely. Po dokončení celého procesu se na něj přesměruje i doména BrainKing.com.

Pokusím se včas informovat o veškerých novinkách a změnách na BrainKing.info nebo přímo zde.

Fencer  Změny na serveru 16. apríla 2011, 17:59:45
Zmenené užívateľom Fencer (17. apríla 2011, 16:20:30)
Rád bych oznámil, že v současné době provádíme jisté změny v kódu BrainKing aplikace z důvodu zlepšení celkového výkonu a prevence komplikovaných situací v budoucnu. Tento proces by neměl nikoho negativně ovlivnit a všechny důležité vlastnosti budou fungovat tak, jak mají.

Proč o tom vlastně píšu - je možné, že si všimnete nepatrných změn na některých stránkách BrainKingu a nelze vyloučit drobné odchylky v chování méně důležitých funkcí. Prosím, nehlašte takové situace do Hlášení chyb. Až bude celý proces u konce, kompletní seznam změn se zveřejní zde nebo na našem blogu.

Fencer  Plánovaný výpadek 22. decembra 2010, 13:45:27
Na úterý 28. prosince 2010, 01:00 - 02:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku restrukturalizace rozvodné sítě v našem hostingovém centru. V případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut, BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Oznámení nového systému dovolené 10. decembra 2010, 16:50:35
Zmenené užívateľom Fencer (11. decembra 2010, 09:33:24)
Rád bych ohlásil nový systém dovolených a víkendových dnů pro hry. Důvodem této změny je především přílišná komplikovanost systému stávajícího, což často vede ke zmatku a následným nečekaným prohrám překročením času.

Systém je již kompletně naprogramován a BrainKing byl nastaven tak, aby jej automaticky spustil úderem první sekundy nového roku, tedy 1. ledna 2011, 00:00:01. Do konce roku 2010 se používá systém aktuální.
 • Dny dovolené se změní na hodiny dovolené. Jako důvod lze uvést, že uživatelé BrainKingu žijí v různých časových zónách a není vždy zcela jasné, kdy přesně den začíná vzhledem k času serveru. Celkový počet hodin ročně odpovídá současnému množství dnů - např. hráč úrovně Brain věž dostane 840 hodin dovolené za rok (35 x 24).
 • Veškerá dovolená bude automatická, což také znamená, že se z Nastavení odstraní kalendář (to by mělo eliminovat všechny pokusy o podvody opakovaným nastavováním a rušením plánovaných dnů dovolené, jak jsme mohli několikrát vidět v minulosti). Uživatelé všech úrovní členství budou mít možnost automatickou dovolenou kdykoliv zapnout/vypnout.
 • Jak to funguje: Všechny odstartované hry jsou kontrolovány na překročení času každých 10 minut. Je-li zaznamenán timeout (a hra používá dovolenou), 1 hodina se přidá pro všechny hry odpovídajícího hráče (v nichž je na tahu) a zrovna tak se odečte od jeho zbývajících hodin dovolené. Systém takto zajišťuje, že nespotřebujete více času dovolené, než je skutečně nutné - například hrajete-li hru 7 hodin poté, co by byla normálně ukončena překročením času, využijete pouze 7 hodin dovolené, nikoliv celý den (24 hodin) jako dříve.
 • Víkendové dny by měly fungovat beze změny. Standardně jsou nastaveny na sobotu a neděli, a můžete je změnit jednou za 30 dnů. Začátek dne je určen podle časové zóny serveru - GMT+01:00.
 • Možnost dokoupit dovolenou bude změněna v souladu s přechodem z dnů na hodiny. Místo 10 a 5 dnů za první a druhé roční prodloužení členství dostanete 240 a 120 hodin.

Aby bylo zajištěno správné fungování nového systému, automatická dovolená bude aktivována všem uživatelům 1. ledna 2011 (nejspíš o několik dní dřív, pro jistotu). Každý bude mít možnost ji vypnout, podle potřeby.

Fencer  Akce Černá věž 1. septembra 2010, 08:13:48
Pokud jste někdy přemýšleli o věčném členství, ale nikdy na něj neměli dost peněz, mohla by být právě toto vaše šance, jak přijít k Černé věži se skvělou slevou. Pravidla jsou velmi jednoduchá:
 • Sleva je pro jednotlivé uživatele individuální a dělá 10% za každý rok obyčejné Věže, který jste zaplatili v minulosti, až do maximální výše 60%. BrainKing vypočítá výši vaší slevy podle záznamů v historii objednávek, což znamená, že se počítají pouze objednávky od září 2005. Zjistěte svoji slevu na stránce Placené členství!
 • Ostatní platby se mohou rovněž kvalifikovat, pokud v součtu dávají částku, která je ekvivalentní s cenou ročního předplatné Brain věže. Např. jestliže jste v minulosti zaplatili za ročního Brain jezdce (600 Kč) a ještě za půlročního (360 Kč), máte nárok na dalších 10% slevy (600 + 360 = 960, což odpovídá hodnotě roční věže).
 • Platba musí být obdržena do 72 hodin po vložení objednávky.
 • Akce bude aktivní po dobu jednoho týdne (7 dní), počínaje dnem 1. září 2010, 8:00. Informace budou k dispozici na stránce Placené členství.
Tak neváhejte, zužitkujte předchozí investici do hraní na BrainKingu a navždy se zbavte otravné zprávy "prosím obnovte si členství na další rok".

Mimochodem, dali byste raději přednost 10 rokům obyčejné Věže místo věčné (cena je stejná) a darovali je svým přátelům či použili pro turnaje o ceny? Napište mi.

Fencer  Akce Černá věž - testovací týden 12. augusta 2010, 07:54:05
Zmenené užívateľom Fencer (12. augusta 2010, 08:00:33)
Anketa je skončena a ačkoliv "normální" akci Černá věž plánujeme až na září, rozhodli jsme se ji trošku otestovat již teď, abychom zkontrolovali správnou funkčnost celého procesu.

Pokud jste někdy přemýšleli o věčném členství, ale nikdy na něj neměli dost peněz, mohla by být právě toto vaše šance, jak přijít k Černé věži se skvělou slevou. Pravidla jsou velmi jednoduchá:
 • Sleva je pro jednotlivé uživatele individuální a dělá 10% za každý rok obyčejné Věže, který jste zaplatili v minulosti, až do maximální výše 60%. BrainKing vypočítá výši vaší slevy podle záznamů v historii objednávek, což znamená, že se počítají pouze objednávky od září 2005. Zjistěte svoji slevu na stránce Placené členství!
 • Platba musí být obdržena do 72 hodin po vložení objednávky.
 • Akce bude aktivní po dobu jednoho týdne (7 dní), počínaje dnem 12. srpen 2010, 8:00. Informace budou k dispozici na stránce Placené členství.
Kromě toho pokud nechcete čekat na září a využít této nabídky během zmíněného testovacího týdne, získáte ještě dalších 10% (opět celková sleva nepřesáhne 60%). Například, jestliže jste v předchozích letech zaplatili za 3 roky věže, bude vaše konečná sleva činit 40%, tudíž vás cena Černé věže vyjde na pouhých 5760 Kč (místo 9600).

Tak neváhejte, zužitkujte předchozí investici do hraní na BrainKingu a navždy se zbavte otravné zprávy "prosím obnovte si členství na další rok".

Nezapomeňte, prosím, že se jedná o test a není zaručena naprostá bezchybnost. Domníváte-li se, že vám BrainKing spočítal slevu špatně, neváhejte a kontaktujte mě.

Mimochodem, dali byste raději přednost 10 rokům obyčejné Věže místo věčné (cena je stejná) a darovali je svým přátelům či použili pro turnaje o ceny? Napište mi.

Fencer  Velikonoční akce 21. marca 2010, 17:02:31
Zmenené užívateľom Fencer (29. marca 2010, 12:19:37)
Velikonoční vajíčko! Jak jsem již zmínil v BrainKing blogu (anglicky), množství žádostí o vytvoření velikonoční akce i tento rok značně narostl, tudíž akce právě teď začíná. Každý má šanci získat až 125% bonus k objednávce členství Brain věž podle systému barevných kódů. Krátce shrnu pravidla:

Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce nebo vedle odkazu Placené členství v levém sloupci, víte, že jeden z bonusů je právě aktivní a může být využit. Nicméně se nevyplácí čekat příliš dlouho - některé bonusy (zejména ten, co přidává 125% k předplacené délce) mohou být aktivní pouze několik minut. Bonus se dá použít pouze pro objednávky úrovně Brain věž na 1 rok (nebo déle) a nesmí se jednat o platbu pomocí Mozků.

Akce bude probíhat až do okamžiku svého zrušení. Den ukončení není přesně dán, ale vzhledem k velikonoční podstatě této propagace se to stane někdy v dubnu 2010. Kromě toho byste si měli všimnout užitečného vylepšení systému nákupního košíku - nyní již není potřeba zvolit způsob platby před dokončením objednávky. Místo toho se všechny možnosti platby zobrazí najednou po vložení objednávky, takže pokud si vyberete jednu z nich a následně zjistíte, že vám nevyhovuje, není problém vrátit se zpět a použít jinou, aniž by bylo nutno vytvářet objednávku novou.

A ještě jedna dobrá zpráva - rád bych připomněl obnovenou příležitost obdržet věčné členství Černá věž za zlomek obvyklé ceny, pokud se vám podaří dosáhnout úspěchu Dobyvatel bonusů. Tak neváhejte chopit se své šance.

Fencer  AlertPay akce 2. júna 2009, 18:45:40
Zmenené užívateľom Fencer (5. júna 2009, 11:49:55)
Vzhledem k dříve oznámeným problémům s firmou PayPal jakožto platební bránou pro zaplacení členství na BrainKingu, tato platební možnost byla z našeho serveru odstraněna a nemáme v úmyslu ji opět aktivovat, dokud PayPal neprovede významné změny ve své politice vůči obchodníkům (což je, upřímně řečeno, velmi nepravděpodobné).

V souvislosti s uvedenou událostí bychom rádi povzbudili především zahraniční uživatele (ale nejen je) k vyzkoušení platebního portálu AlertPay jakožto velmi dobré alternativy PayPalu. A protože je potřeba otestovat automatické zpracovávání AlertPay plateb, byla vypuštěna následující propagační akce:

Každý uživatel BrainKingu, který si objedná roční (nebo delší) členství Brain věž a použije AlertPay pro zaplacení, obdrží 125% bonus k objednané délce členství. Tato akce bude aktivní do neděle 7. června 2009, 23:59:59 a platba musí být obdržena nejpozději 15. června 2009.

A jako příjemný vedlejší efekt se uvedená akce kvalifikuje i jako bonus Velikonoční vajíčko, což může znamenat dobrou příležitost pro každého, kdo tento bonus potřebuje pro úspěch Dobyvatel bonusů, tedy pro získání členství Černá věž zdarma. Tak neváhejte, protože více velikonočních bonus; se letos již neobjeví!

Fencer  Změny systému objednávek na BrainKingu 15. mája 2009, 09:01:34
Zmenené užívateľom Fencer (15. mája 2009, 09:27:48)
Tato zpráva se týká především zahraničních uživatelů BrainKingu - vzhledem k nesmyslné a zaujaté politice firmy PayPal typu "jsi vinen, dokud neprokážeš opak" jsem se rozhodl ukončit bezvýznamný boj s jejich ignorantskými automatickými emaily. Ke dni 1. června 2009 přestane BrainKing akceptovat platby prostřednictvím PayPalu, takže pokud tuto platební bránu používáte, máte stále více než 2 týdny, abyste tak učinili. Vzhledem k probíhající akci barevných kódů je na to správná chvíle v každém případě.

Z pohledu běžného uživatele se prakticky nic nemění, protože i nadéle je možno provádět platby bankovním převodem nebo pomocí AlertPay či MoneyBookers. Všechny uvedené způsoby fungují naprosto bez problémů.

Fencer  Novinky úspěchů a bonusová akce 25. apríla 2009, 13:08:31
Zmenené užívateľom Fencer (1. mája 2009, 15:10:36)
Jak již bylo naznačeno v diskusních klubech, objevila se malá chybička v generátoru bodů za úspěchy. Vzhledem k tomu, že tato chyla způsobila zobrazení mnohem více bodů, než které každý uživatel skutečně získal, body úspěchů budou přepočítány ještě jednou. Omlouvám se za vzniklou situaci. Proces přepočítání proběhne někdy dnes odpoledne.

Ačkoliv nedávná akce Velikonoční vajíčko trvala dostatečně dlouho, je tu stále mnoho uživatelů BrainKingu, v jejichž možnostech nebylo stihnout uzávěrku, takže jsme se rozhodli spustit akci podobného typu a spojit ji s dávkou nových úspěchů v kategorii členství. Akce, která dává každému šanci získat až 100% bonus k objednanému předplatnému, bude aktivována na sklonku dnešního dne a potrvá až do odvolání. Nejste-li obeznámeni s pravidly, přečtěte si, prosím, tento stručný popis. Jsou zde dvě významné odlišnosti - bonus lze použít pouze v případě zaplaceni úrovně Brain věž nebo vyšší a objednávka musí být zaplacena do konce května 2009.

To je vše. Užijte si to.

Fencer  Velikonoční vajíčko 8. apríla 2009, 09:08:42
Zmenené užívateľom Fencer (8. apríla 2009, 11:17:00)
Nejprve bych rád oznámil plánovaný výpadek BrainKingu, ke kterému dojde někdy během zbytku tohoto týdne. Výpadek by neměl trvat déle než půl hodiny a důvodem je obnovení zálohovacího systému databáze vzhledem k nedávným drobným problémům (které jsou již vyřešeny).

Druhá informace je mnohem důležitější. Akce Velikonoční vajíčko byla odstartována a bude aktivní až do pondělí 13. dubna 2009, 23:59:59. Klikněte na obrázek velikonočního vajíčka vedle odkazu Placené členství v levém sloupci pro více informací. Od poslední akce podobného typu se na BrainKingu zaregistrovala spousta nových uživatelů, takže tato akce může být dobrou příležitostí, jak snadno přijít k 125% bonusu k placenému členství. A samozřejmě, velikonoční vajíčko smí využít kdokoliv.

Bonus se dá použít i v případě objednávky členství černá věž. Místo přidání 125% k doživotnímu členství můžete vybrat jiného uživatele BrainKingu, který obdrží totéž doživotní členství zdarma.

Fencer  Online Poker - oficiální vypuštění 5. marca 2009, 07:58:26
Zmenené užívateľom Fencer (5. marca 2009, 18:47:20)
Rád bych poděkoval všem, kteří pomohli s testováním naší implementace online pokeru (Texas Hold'em). Jedná se o důležitý mezník v historii BrainKingu, protože jde o první hru, která patří do 2 nových kategorií - karetní hry a hry pro více hráčů.

Vzhledem k tomu, že všechny nahlášené chyby jsou již opraveny a žádné další vážné problémy nebyly objeveny, Online Poker bude oficiálně vypuštěn v pondělí 9. března 2009, 9:00. V uvedený čas se rovněž provedou následující akce:
 • Žetony všech hráčů se nastaví na původní hodnotu 1000. Důvodem je, že systém nesprávně přidělil některým hráčům více žetonů, než skutečně vyhráli (jako důsledek chyby, která je již opravena), takže čerstvý start se jeví jako spravedlivé řešení pro každého.
 • Pravidlo pro získání dalších žetonů bylo vylepšeno a jeho popis lze nalézt v sekci FAQ (často kladené otázky).
 • Všechny stoly budou vytvořeny znovu a s novými parametry, podle požadavků testujících hráčů. Všechny typy limitu (limit, pot limit a no limit) jsou nyní podporovány a zrovna tak různé velikosti stolů (2-10 hráčů).

Souběžně s přípravami vypuštění se pracuje na nových vlastnostech a variantách (pokerové turnaje, Omaha Hold'em, 7 Card Stud atd.). Většina z nich bude pravděpodobně dokončena až po uvedeném datu, nicméně máme v úmyslu vyřešit tento úkol co nejdříve.

Fencer  Dortové kódy 6. novembra 2008, 07:46:45
Zmenené užívateľom Fencer (7. novembra 2008, 07:43:22)
Vzhledem k tomu, že spousta uživatelů BrainKingu volá po bonusové akci, týkající se placeného členství, rozhodl jsem se vytvořit ji ještě jednou. Akce, která dává každému šanci získat až 100% bonus k objednanému předplatnému, bude aktivována 9. listopadu 2008 od 00:00:01 do 23:59:59 - ano, ten den mam narozeniny.
Nejste-li obeznámeni s pravidly, přečtěte si, prosím, tento stručný popis. Jsou zde 2 malé odlišnosti:
 • Vzhledem k narozeninové události budou bonusy indikovány pomocí místo .
 • Objednávka musí být zaplacena do konce listopadu 2008.
To je vše. Užijte si to.

Fencer  Plánovaný výpadek 23. septembra 2008, 14:43:59
Zmenené užívateľom Fencer (23. septembra 2008, 15:28:46)
Na čtvrtek 25. září 2008, 07:00 - 09:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku přesunu všech serverů na nové místo. Po skončení akce a v případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut, BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.
Důležité! Pokud po skončení akce zjistíte problémy typu "server nenalezen", doplňující instrukce budou vyvěšeny na http://BrainKing.info.

Fencer  Mozková akce 18. apríla 2008, 12:05:53
Zmenené užívateľom Fencer (18. apríla 2008, 19:03:56)
Zdá se, že poslední speciální akce byla vypuštěta před několika měsíci, a nastal čas něco s tím udělat. Opět využíváme populární systém barevných kódů, nicméně nemáme v úmyslu zopakovat původní myšlenku beze změny - prosím, čtěte dál:

Tentokrát rozdáváme slušný počet Mozků zadarmo a sice pro všechny účastníky akce. Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce, budete vědět, že některý z bonusů je aktivní a může být použit. Každopádně se nevyplácí váhat příliš dlouho - jisté typy bonusů (zejména ten, který přidává 1000 Mozků zadarmo) mohou být aktivní pouze několik minut. Bonusy mohou být aplikovány, pouze tehdy, je-li objednaná délka členství na 1 rok nebo více a jedná se o platbu skutečnými penězi.

Existují minimálně 2 výhody Mozků zadarmo oproti měsícům členství zdarma:
 • Dostanete o trošku víc, než dřív. Například, bonus za červený kód činí 1000 Mozků (je-li objednána Brain věž) a pouze 960 Mozků je potřeba pro aktivaci členství Brain věž na 1 rok - zbývajících 40 Mozků je možno ušetřit pro pozdější použití. Pokud jste o Mozcích ještě neslyšeli, přečtěte si, prosím, tuto stránku.
 • Není povinné použít Mozky pro sebe - je povoleno aktivovat členství i jiného uživatele.
Akce bude trvat do konce dubna 2008.

Fencer  Plánovaný výpadek 1. marca 2008, 16:23:38
Zmenené užívateľom Fencer (1. marca 2008, 17:23:43)
Na neděli 2. března 2008, 6:00 - 8:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku obnovení systému nepřetržitého zálohování dat, který byl poškozen neočekávaným výpadkem elektrického proudu, způsobeným aktuálními prudkými bouřemi v České republice. Po skončení akce a v případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut, BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 14. februára 2008, 20:41:02
Zmenené užívateľom Fencer (15. februára 2008, 13:36:59)
Na pondělí 18. února 2008, 12:00 - 13:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku instalace nového systému zabezpečení všech serverů. Po skončení akce a v případě, že délka výpadku přesáhne 60 minut, BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.

Fencer  Velmi krátký plánovaný výpadek 24. januára 2008, 09:41:49
Zmenené užívateľom Fencer (24. januára 2008, 10:03:11)
Na pátek 25. ledna 2008, 6:30 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku upgrade databázového serveru. Odhadovaná doba tohoto procesu by neměla přesáhnout 5 minut. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Zlatý kód 16. januára 2008, 08:05:20
Zmenené užívateľom Fencer (16. januára 2008, 10:09:59)
Jak jsme slíbili, závěrečná bonusová akce byla vypuštěna a mohla by znamenat dobrou přílležitost pro každého, kdo nestihl využít poslední vánoční akci. Následuje stručné shrnutí pravidel:
 • Bonus je aktivní po celých 24 hodin. Přemístíte-li kurzor myši nad blikající žárovku vedle odkazu Placené členství v levém sloupci, objeví se nápověda s přesným časovým intervalem.
 • Zlatý bonus znamená 100-200% k zaplacenému členství navíc, v závislosti na počtu předplacených roků. Klikněte na žárovku nebo tento odkaz pro podrobnosti.
 • Poté, co je objednávka vložena do systému, platba musí být obdržena do konce ledna 2008.
 • Od 1. února 2008 bude ke všem cenám členství přidána DPH ve výši 19%, což je učiní poněkud dražšími. Nicméně je zde stále možnost získat členství za současné ceny až do konce ledna 2008.

Fencer  Plánovaný výpadek 2. januára 2008, 11:00:36
Zmenené užívateľom Fencer (2. januára 2008, 15:29:24)
Na čtvrtek 3. ledna 2008, 21:00 - 24:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku přesunu dat do archivní databáze. Po skončení akce BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.

Fencer  Vánoční akce 29. novembra 2007, 08:23:26
Zmenené užívateľom Fencer (29. novembra 2007, 11:55:48)
Vánoční akce! Máme téměř prosinec a jako v předchozích letech, i letos přinášíme naši speciální vánoční akci. Tentokrát se nejedná o pouhý měsíc zdarma k předplacenému členství, každý má šanci získat až 100% bonus v populárním systému barevných kódů. Rád bych připomenul pravidla této akce:

Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce, budete vědět, že některý z bonusů je aktivní a může být použit. Každopádně se nevyplácí váhat příliš dlouho - jisté typy bonusů (zejména ten, který přidává 100% k objednané délce členství) mohou být aktivní pouze několik minut. Bonusy mohou být aplikovány, pouze tehdy, je-li objednaná délka členství na 1 rok nebo více a nejedná se o platbu pomocí Mozků.

Akce bude trvat do konce tohoto roku. Kromě toho jsme se rozhodli přidat jedno pěkné vylepšení - pro aktivaci bonusu není nutno zaslat peníze do 72 hodin (jako dřív), platba musí být obdržena do konce tohoto roku - tedy do 31. prosince 2007, 23:59:59. Je tomu tak z důvodu, že bychom rádi umožnili získat bonus každému uživateli, včetně těch, kteří platí bankovním převodem nebo podobnými pomalejšími metodami.

Fencer  Plánovaný výpadek 27. novembra 2007, 12:34:35
Zmenené užívateľom Fencer (27. novembra 2007, 12:56:53)
Na středu 28. listopadu 2007, 17:00 - 19:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku instalace a konfigurace sekundárního zálohovacího systému. Po skončení akce BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 13. novembra 2007, 21:51:34
Zmenené užívateľom Fencer (14. novembra 2007, 09:55:56)
Na pátek 16. listopadu 2007, 5:45 - 6:30 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku konfigurace důležitých zálohovacích procesů. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 30. októbra 2007, 14:24:29
Zmenené užívateľom Fencer (30. októbra 2007, 20:07:27)
Na pátek 2. listopadu 2007, 6:00 - 7:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku konfigurace důležitých zálohovacích procesů. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 17. októbra 2007, 15:17:20
Zmenené užívateľom Fencer (17. októbra 2007, 15:40:42)
Na sobotu 20. října 2007, 9:00 - 13:00 je plánován výpadek BrainKingu v důsledku přemístění serverů do nové lokality. Po skončení akce BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 9. júla 2007, 11:48:21
Zmenené užívateľom Fencer (9. júla 2007, 17:45:26)
Na čtvrtek 12. července 2007, 18:00 je plánován krátkodobý výpadek BrainKingu v důsledku nasazení nového databázového serveru. Celá akce by neměla trvat déle než 2 hodiny. Po jejím skončení BrainKing automaticky pozastaví čas pro hry na 24 hodin, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné). Děkujeme za pochopení.

Fencer  Dubnová akce 3. apríla 2007, 09:33:36
Zmenené užívateľom Fencer (3. apríla 2007, 20:48:29)
Únorová akce pro prvních 10 předplatitelů zaznamenala slušný úspěch, nicméně její nevýhoda byla očividná - uživatelé z různých časových zón neměli stejnou šanci pro její využití. Což je důvod, proč akce tohoto měsíce funguje na systému barevných kódů, které jsou náhodně aktivovány a nikdo nemůže předvídat, který typ bonusu bude kdy platný.

Přečtěte si, prosím, Seznam bonusů pro více informací. Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce, budete vědět, že některý z bonusů je aktivní a může být použit. Každopádně se nevyplácí váhat příliš dlouho - jisté typy bonusů (zejména ten, který přidává 100% k objednané délce členství) mohou být aktivní pouze několik minut.

Bonusy mohou být aplikovány, pouze tehdy, je-li objednaná délka členství na 1 rok nebo více a nejedná se o platbu pomocí Mozků.

Fencer  Březnová akce 1. marca 2007, 08:30:24
Zmenené užívateľom Fencer (3. apríla 2007, 11:27:19)
V tomto měsíci jsme se rozhodli znovu experimentovat s Akčními body a vítězové této soutěže budou jako obvykle ohodnoceni členstvím zdarma. Abychom zavedený systém lehce pozměnili, máme nové pravidlo: první dva body ze seznamu možností získávání akčních bodů (body za tahy a body za výhry) jsou platné pouze pro jeden typ hry. Server vybírá tuto hru náhodně a mění ji každých 12 hodin. Přečtěte si všechna pravidla zde.
 • 1. místo: 1 rok členství Brain věž
 • 2. místo: 6 měsíců členství Brain věž
 • 3. místo: 3 měsíce členství Brain věž
 • ?. místo (náhodně vybrané ze 4. - 50. místa: 9 měsíců členství Brain věž

Chcete-li se zúčastnit, nezapomeňte zkontrolovat (na stránce Nastavení), zda splňujete podmínky pro sbírání Akčních bodů.

Fencer  Únorová akce 1. februára 2007, 07:38:09
Zmenené užívateľom Fencer (1. februára 2007, 21:43:31)
I v únoru dáváme něco zadarmo, protože si myslíme, že je to dobrý nápad:

Prvních deset uživatelů, kteří si objednají alespoň dva roky libovolného druhu členství (nebo prodlouží stávající minimálně o dva roky) obdrží jeden rok téže úrovně členství zdarma.

Druhých deset uživatelů, kteří si objednají alespoň dva roky libovolného druhu členství (nebo prodlouží stávající minimálně o dva roky) obdrží šest měsíců téže úrovně členství zdarma.

A každý (včetně těch, kteří využijí zmíněných nabídek), kdo si objedná alespoň rok libovolného druhu členství (nebo prodlouží stávající nejméně o rok), obdrží plnou verzi ArchMage, nejnovější hry od 300AD.com. Hra bude k dispozici v PC i Mac verzi.

Fencer  Lednová akce 2. januára 2007, 10:17:43
Zmenené užívateľom Fencer (3. januára 2007, 07:26:33)
Zrovna před rokem jsme zahájili systém pravidelných měsíčních akcí, které by motivovaly uživatele ke zvýšení úrovně členství, protože pokaždé dostanou něco navíc jako bonus zadarmo. Ani tento rok není výjimkou a rád bych začal propagací nového produktu jednoho z mých přátel.

Každý, kdo si objedná alespoň rok libovolného druhu členství (nebo prodlouží stávající nejméně o rok), obdrží plnou verzi Phantasia 2, nejnovější hry od 300AD.com v ceně 20 USD. Hra je k dispozici v PC i Mac verzi.

A vše nejlepší do nového roku.

Fencer  Vánoční akce 23. novembra 2006, 08:41:22
Zmenené užívateľom Fencer (2. decembra 2006, 17:35:30)
Vánoční akce! Jako v předchozích letech, i tentokrát přinášíme naši speciální vánoční akci:

1) Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce roku 2006, automaticky získá 1 měsíc téhož členství ZDARMA jako vánoční dárek.

2) Poslední šance objednat si Černou věž (která nikdy nevyprší) a získat druhou zcela zadarmo! To znamená, že zaplatíte za vlastní Černou věž a poté vyberete jiného hráče, který obdrží totéž členství. DŮLEŽITÉ! Toto je poslední akce tohoto druhu. Po 31. prosinci 2006 již nebudou vznikat další speciální nabídky, týkající se Černých věží.

Fencer  Estonština 12. novembra 2006, 21:16:54
Zmenené užívateľom Fencer (15. novembra 2006, 09:40:04)
Možná jste si všimli, že vlajková sekce, která odráží aktuální stav všech podporovaných lokalizací BrainKingu, změnila svůj tvar z obdélníkových 15 obrázků (3 řádky) na pěkný čtverec 4x4 vlajek, což znamená, že celkový počet překladů byl zvýšen na šestnáct. Novinkou je estonština a naše díky směřují k týmu překladatelů, jenž naleznete zde.

Fencer  Listopadová akce 1. novembra 2006, 21:46:13
Zmenené užívateľom Fencer (5. novembra 2006, 08:07:35)
Listopadová akce BrainKingu byla odstartována a netýká se Akčních bodů:

1) Aby byla naše sada šachových figurek kompletní, Brain střelec je novou úrovní členství, která byla právě vypuštěna. Její možnosti jsou ekvivalentní úrovni Brain jezdec, ale může být objednána pouze jako měsíční předplatné za 60 Kč. Je to dobrá příležitost pro každého, kdo by chtěl vyzkoušet placené členství za minimální cenu.

2) Vzhledem k tomu, že rádi přidáváme k novým vlastnostem něco speciálního, ani nová úroveň členství není výjimkou. Každý, kdo si objedná a zaplatí členství Brain střelec během listopadu 2006, obdrží 1 měsíc zdarma jako bonus.

3) Ostatní platící členové mohou rovněž využít akce tohoto měsíce. Každý s úrovní Brain jezdec nebo vyšší, kdo objedná a zaplatí členství Brain střelec pro někoho jiného (během listopadu 2006), obdrží 1 měsíc zdarma ke svému vlastnímu členství. To znamená, například, máte-li úroveň Brain věž, můžete získat další rok tohoto členství za pouhých 720 Kč (místo 800) tak, že pořídíte členství Brain střelec dvanácti uživatelům.

Fencer  Říjnová akce 1. októbra 2006, 10:21:19
Zmenené užívateľom Fencer (7. októbra 2006, 17:49:10)
Poslední čtvrtletí tohoto roku právě začalo a BrainKing ohlašuje Říjnovou akci:

1) Akční body - tato populární (a zatracovaná) soutěž pokračuje, nicméně s cenami je to tentokrát trochu pozměněné:
 • ?. místo: 2 roky členství Brain věž
 • Zbytek z 1. - 10. míst: tajná cena
Co to má znamenat? První cenu obdrží jedna z prvních 10 pozic. V tomto okamžiku je již rozhodnuto, která to bude, ale tato skutečnost bude odhalena až po skončení soutěže. A ostatní ceny pro prvních 10 umístěných jsou neznámé. Mohou být lepší, mohou být horší.

2) Napište zajímavé články a získejte členství zdarma! - po velkém úspěchu z minulého měsíce této příležitosti sdílet myšlenky a zkušenosti jsme se rozhodli prodloužit možnost obdržet Mozky za originální články. Pokud jsou vám detaily neznámé, přečtěte si všechny informace a pravidla zde.

3) Speciální cena - čeká na šílence, který prolomí hranici 10,000 tahů za den.

Fencer  Zářijová akce 1. septembra 2006, 09:36:52
Zmenené užívateľom Fencer (2. septembra 2006, 11:24:21)
Letní prázdniny jsou u konce (pro nás, kteří žijí na severní polokouli) a BrainKing ohlašuje novou měsíční akci pro uživatele:

1) Vylepšení Akčních bodů - algoritmus pro tajné body byl modifikován, abychom jej lépe přizpůsobili všem uživatelům ze všech zemí. Počínaje dnešním dnem je můžete nalézt na mnohem více stránkách, než dřív, dokonce i na blogu BrainKing.info, a jejich umístění se dokáže lehce měnit ze dne na den. Mimo to se získané tajné body neobjeví ve vaší statistice okamžitě - proces je lehce zpožděn kvůli nové metodě jejich přesného výpočtu. Přečtěte si stránku Akční body pro podrobnosti.
 • 1. místo: 2 roky členství Brain věž
 • 2. - 3. místo: 1 rok členství Brain věž
 • 4. - 5. místo: 6 měsíců členství Brain věž
 • 6. - 10. místo: 150 Mozků
 • 50 Mozků pro všechny uživatele z prvních 50 pozic
Jeden důležitý detail - kdo vyhrál členství v srpnové soutěži akčních bodů, nemůže jej vyhrát znovu v září.

2) Napište zajímavé články a získejte členství zdarma! - Září je měsícem článků, které chci shromažďovat od vás a následně publikovat na novém serveru, jenž bude spuštěn později v tomto měsíci. Přečtěte si všechny informace a pravidla zde. Momentálně jsou k dispozici pouze v angličtině, do dalších jazyků budou přeloženy co nejdříve.

3) Herní bonus zadarmo pokračuje! - Každý, kdo si objedná libovolné placené členství (nebo prodlouží stávající), získá zdarma jednu hru z tohoto seznamu: Crystal Cave Gold, Trick Ball, Fireman's Adventures, Rock'n'Roll 2004, Electric Eddie, ArcaMania, ArcaMania 2, Troll.

4) Bonus k hernímu bonusu zadarmo - poté, co tento měsíc skončí, vylosujeme jednoho uživatele, který využil předchozího bodu 3), a ten obdrží ještě jednu hru zcela zdarma: Jets'n'Guns nebo Undercroft.
Herní bonus je výsledkem naší spolupráce s 300AD.com a Rake in Grass.

Fencer  Srpnová akce 1. augusta 2006, 00:01:25
Zmenené užívateľom Fencer (3. augusta 2006, 20:37:51)
Srpnová akce! Toto je doposud nejrozsáhlejší měsíční akce na BrainKingu a obsahuje čtyři body:

1) Více Akčních bodů - zvýšili jsme počet bodů za nové uživatele/členy a přidali tajné body. Rovněž tu máme nové pravidlo - body mohou získat jen uživatelé, kteří si nevypnuli zobrazování reklamních bannerů (aby se otestovaly vylepšené vlastnosti). Přečtěte si stránku Akční body pro podrobnosti.
 • 1. místo: 2 roky členství Brain věž
 • 2. - 3. místo: 1 rok členství Brain věž
 • 4. - 5. místo: 6 měsíců členství Brain věž
 • 6. - 10. místo: 150 Mozků
 • 100 Mozků pro 10 náhodně vybraných uživatelů z prvních 50 pozic
Jeden důležitý detail - kdo vyhrál členství v červencové soutěži akčních bodů, nemůže jej vyhrát znovu v srpnu.

2) Speciál pro černé věže - vzhledem k úspěchu květnové akce ji opět přinášíme a tentokrát s malým vylepšením. Každý, kdo si pořídí členství Černá věž (která nikdy nevyprší), smí buď zvolit jiného uživatele, který obdrží totéž členství zdarma, nebo nás požádat o novou vlastnost BrainKingu (s výjimkou auto-pass ), která bude implementována s nejvyšší prioritou. Pochopitelně, taková žádost musí být rozumná a naprogramovatelná.

3) Herní bonus zadarmo - každý, kdo si objedná libovolné placené členství (nebo prodlouží stávající), získá zdarma jednu hru z tohoto seznamu: Crystal Cave Gold, Trick Ball, Fireman's Adventures, Rock'n'Roll 2004, Electric Eddie, ArcaMania, ArcaMania 2, Troll.

4) Bonus k hernímu bonusu zadarmo - poté, co tento měsíc skončí, vylosujeme jednoho uživatele, který využil předchozího bodu 2) nebo 3), a ten obdrží ještě jednu hru zcela zdarma: Styrateg, Jets'n'Guns nebo Undercroft.
Herní bonus je výsledkem naší spolupráce s 300AD.com a Rake in Grass.

<< <   1 2 3 4   > >>
Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2017 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol