Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Reklama na BrainKingu
BrainKing, ako jeden z najpopulárnejších a najnavštevovanejších herných serverov, ponúka prenájom unikátneho a cenovo výhodného reklamného priestoru, zacieleného na viac než 80 tisíc unikátnych návštevníkov každý mesiac. Inzerujúci partneri majú možnosť výberu zo zoznamu štandardných reklamných formátov alebo si môžu dohodnúť individuálnu reklamnú kampaň, ktorá bude najlepšie spĺňať ich kritéria a predstavy.
BrainKing.com

Herní server BrainKing vykazuje více než 30 miliónů zobrazených stránek za měsíc a poskytuje stovky nejrůznějších webových stránek, na něž je možno umístit reklamu. Berte na vědomí, prosím, že následující ceník platí především pro anglickou verzi BrainKingu (která patří mezi nejnavštěvovanější) - máte-li zájem o reklamu na jiné jazykové verzi serveru, automaticky dostanene 30% slevu z celkové částky.

Textový odkaz
Textový odkaz je jednou z nejpopulárnějších forem reklamy, vzhledem k nízké ceně a velkému množství možností umístění odkazu na vybrané stránce. Reklamní partneři jej obvykle využívají za účelem lepšího indexování vlastních stránek v Google a dalších vyhledávačích, nicméně i pomocí textového odkazu lze získat pozornost návštěvníka příslušné stránky, je-li vhodně vložen do článku, zvýrazněn rámečkem nebo barvou pozadí, atd.

Časové obdobíRozsah ceny (od - do)
1 mesiac100 - 300 EUR (objednat)
6 mesiacov500 - 1200 EUR (objednat)
1 rok900 - 2200 EUR (objednat)
Obrázkový banner (468x60)
Obrázkový banner, statický nebo animovaný, je skvělou příležitostí, jak oslovit návštěvníky příslušné stránky něčím atraktivnějším, než pouhý textový odkaz. Obzvlášť se jedná o velmi užitečnou a efektivní formu reklamy, pokud inzerent chce potenciálním zákazníkům představit novou značku nebo časově limitovanou nabídku. BrainKing nabízí možnost použit více různých bannerů (propagujících stejné stránky nebo produkty) a zobrazovat je na střídačku (rotace bannerů) na téže pozici, a to vše za cenu jediného banneru - čím více odlišných obrázků návštěvník shlédne, tím větší je šance, že se z něj stane Váš zákazník.

Časové obdobíRozsah ceny (od - do)
1 mesiac200 - 600 EUR (objednat)
6 mesiacov1000 - 2400 EUR (objednat)
1 rok1800 - 4400 EUR (objednat)
Obrázkový banner (150x150)
Čtvercový obrázkový banner (150x150 nebo menší) je levnější variantou klasického 468x60 banneru. Mezi jeho hlavní výhody patří, že může být snadno vložen do levé nebo pravé "věže" každé stránky vytvořené v BrainKing stylu, a vzhledem k tomu, že tyto sloupce obsahují důležité odkazy a informace pro každého uživatele BrainKingu, jedná se o velmi dobrou příležitost, jak oslovit návštěvníka, který si právě prohlíží nejrůznější stránky tohoto serveru.

Časové obdobíRozsah ceny (od - do)
1 mesiac150 - 450 EUR (objednat)
6 mesiacov750 - 1800 EUR (objednat)
1 rok1350 - 3300 EUR (objednat)
Hostovaná stránka
Ak hľadáte najlepšiu možnosť propagácie podľa vlastných kľúčových slov, potom je hosťovaná stránka pre Vás tou správnou voľbou. Môžete spísať kompletný článok ľubovoľnej dĺžky, ktorý obsahuje obrázky, klikateľné odkazy, prihlasovacie formuláre atď., a tento článok bude zapracovaný do štruktúry BrainKingu ako nová samostatná stránka, na ktorú sa bude odkazovať z hlavnej stránky BrainKingu. Najväčšou výhodou tohoto prístupu je, že vyhľadávače nájdu Vašu stránku veľmi rýchlo po jej publikovaní, a budú ju indexovať podľa kľúčových slov, ktoré v texte použijete - ide o veľmi efektívnu metódu, ako zviditeľniť Vaše vlastné stránky alebo služby.

Časové obdobíRozsah ceny (od - do)
1 mesiac100 - 200 EUR (objednat)
6 mesiacov500 - 1000 EUR (objednat)
1 rok900 - 2000 EUR (objednat)


V prípade záujmu o inzerciu alebo podrobnejšie informácie o možnostiach reklamy nás neváhajte kontaktovať na adrese fencer@brainking.com.
Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol