Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Informácie pre neregistrovaných užívateľov
Nachádzate sa na hlavnej stránke BrainKing.com, kde sa registrovaným užívateľom zobrazujú všetky dôležité informácie - štatistika ukončených hier a turnajov, zoznam rozohratých hier, aktuálne hodnotenie a poradie v rebríčkoch, počet nových príspevkov v sledovaných diskusných kluboch, prehľad najaktívnejších hráčov atď.
Upozornenie: V tomto móde nie sú niektoré stránky plne funkčné, napr. nie je možné meniť užívateľské nastavenia, vytvárať nové hry, posielať súkromé odkazy.
Novinky na serveri (1. januára 2017, 15:39:10) Fencer
Tak tedy šťastný Nový rok 2017.

Jak možná víte, BrainKing bude letos na scéně již 15. rokem a je to také poslední rok, během kterého se poskytuje oficiální podpora. Od října 2002, kdy byl server spuštěn, se mnoho změnilo a myslím, že je to fér k našim členům, pokud budou s předstihem vědět, co mohou nebo nemohou očekávat.

1) Mohu zajistit, že bude BrainKing fungovat alespoň do konce roku 2017. Od toho okamžiku vše poběží i dále, ale bez jakékoliv záruky. Například by se mohlo stát, že se server zasekne na hodně dlouhou dobu, pokazí se některá důležitá funkce kvůli nečekané chybě, hry propadnou překročením času bez logické příčiny, atd. Na druhé straně je BrainKing docela zralý produkt a mnoho obvyklých situací dokáže sám opravit, ale i tak je vhodné, aby o tom hráči věděli.

2) Nebudou se vracet peníze za žádný druh členství. Na tuto zprávu bude odkazovat stránka placeného členství, takže bude každý včas informován, že objednávka může být riskantní a nedoporučuje se pro ty, kteří očekávají bezchybnou a výkonnou službu bez jakýchkoliv výpadků.

3) Rovněž není vyloučeno, že počínaje lednem 2018 by mohl být BrainKing náhle vypnut bez předchozího varování. Pokud se tak stane, aktivní členství nebudou zrušena, pouze se jejich odpočet zbývajících dnů zastaví po celou dobu neaktivity.

Nicméně je tu stále šance, že se objeví opravdový herní nadšenec, který by byl ochoten odkoupit BrainKing a znovu oživit vývoj nových her a funkcí. Takže pokud máte zájem, případně znáte někoho takového, neváhejte mě kontaktovat. Pouze vážné nabídky, prosím.
Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2017 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol