Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Informácie pre neregistrovaných užívateľov
Nachádzate sa na hlavnej stránke BrainKing.com, kde sa registrovaným užívateľom zobrazujú všetky dôležité informácie - štatistika ukončených hier a turnajov, zoznam rozohratých hier, aktuálne hodnotenie a poradie v rebríčkoch, počet nových príspevkov v sledovaných diskusných kluboch, prehľad najaktívnejších hráčov atď.
Upozornenie: V tomto móde nie sú niektoré stránky plne funkčné, napr. nie je možné meniť užívateľské nastavenia, vytvárať nové hry, posielať súkromé odkazy.
Novinky na serveri (20. januára 2018, 20:29:11) Fencer
Tak tedy šťastný Nový rok 2018. Já vím, že tentokrát mám trochu zpoždění. Rád bych využil této příležitosti ke zopakování toho, co jsem napsal před rokem, a doplnění několik řádek navíc.

Jak možná víte, BrainKing bude letos na scéně již 16. rokem a oficiální podpora nedávno skončila. Od října 2002, kdy byl server spuštěn, se mnoho změnilo a myslím, že je to fér k našim členům, pokud budou vědět, co mohou nebo nemohou očekávat.

1) Mohu zajistit, že bude BrainKing fungovat alespoň do konce roku 2017. Od toho okamžiku vše poběží i dále, ale bez jakékoliv záruky. Například by se mohlo stát, že se server zasekne na hodně dlouhou dobu, pokazí se některá důležitá funkce kvůli nečekané chybě, hry propadnou překročením času bez logické příčiny, atd. Na druhé straně je BrainKing docela zralý produkt a mnoho obvyklých situací dokáže sám opravit, ale i tak je vhodné, aby o tom hráči věděli.

2) Nebudou se vracet peníze za žádný druh členství. Na tuto zprávu bude odkazovat stránka placeného členství, takže bude každý včas informován, že objednávka může být riskantní a nedoporučuje se pro ty, kteří očekávají bezchybnou a výkonnou službu bez jakýchkoliv výpadků.

3) Rovněž není vyloučeno, že počínaje lednem 2018 by mohl být BrainKing náhle vypnut bez předchozího varování. Pokud se tak stane, aktivní členství nebudou zrušena, pouze se jejich odpočet zbývajících dnů zastaví po celou dobu neaktivity.

4) Všiml jsem si, že se několik chytráků pokusilo zneužít chyby v systému turnajů se vstupním poplatkem a nahrabat si takto velké množství Mozků, pravděpodobně za účelem získání placeného členství zadarmo. Někteří z nich si už určitě všimli, že byly následné žádosti o členství zamítnuty, Mozky smazány a konta zablokována. Vím, že naprostá většina našich uživatelů nemá zapotřebí podvádět, a doufám, že ti, kteří byli chyceni při činu, se z toho náležitě poučili.

Na závěr bych dodal, že BrainKing je stále zde a rozhodl jsem se ponechat si jeho vlastnictví co možná nejdéle za uvedených podmínek - tedy žádné záruky a žádné vracení peněz za jakékoliv budoucí platby. Mějte to, prosím, na paměti. Děkuji.
Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol