Vyfotím 2 bělochy a jednoho černocha, jejich tváře hodim do PC a pak je sem vkládám. Celkem jednoduchý, jen černocovi ne fotce svítily oči takže jsem to musel opravit =:)
(sakla) Tired of going through 2 or 3 clicks to reach that same page? Paying members can add it to their Context Menu. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)