co se čertíš, jenom se ptám k čemu je dobrý mít vysoký bkr? Je to sice hezký, bejt vysoko v žebříčku, ale snad tu lidi sou aby si zahráli. Proto nevzdám partii, kterou jsem předtím prohrál, zkusím ji zahrát jinak a stejně tak i partie které jsem vyhrál zkusím zahrát jinak, nebo alespoň stejně tak dobře....
A pokud se chceš zeptat na něco někoho konkrétního, pošli vzkaz místo abys psala do fóra.
(sakla) If you don't want other users to know what you are doing you can change into cloak mode in Settings (paying members only). (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)