Podle mě je naprostý nesmysl brát čudlům žebříčky, je jich 12000, a když budou poskakovat v širokým žebříčku je to zajímavější. Pro mě by nemělo smysl být dobře postaven v žebříčku, který nemá ani 50hráčů, čím víc lidí v žebříčku, tím líp. být např. 10 z 1000 hráčů je lepší než 10 z 20ti hráčů.
Souhlasím s Luisiferem, že pokud by se dala stáhnout grafika na hdd bylo by to dobré, myslím, že by se i ulevilo serveru.
(sakla) If you need to find an older message from the selected user, click on his Profile and use the "show this user messages" link at the page top. (konec) (Bütün ipuçlarını göster)