Ja si myslím, že je to absolútne zbytočné. Je predsa jasné, že je v hre 30 figúr a dá sa ¾ahko zisti aj po 3 dňoch počet figúr...prípadne využi zápis partie a pozrie sa na pozíciu spred nieko¾kých ahov. Ïalšia možnos je robi si vlastné poznámky o partii. (ako to robí napr. moja maličkos) :o)
(dölj) Använd "Anteckningar" för att se hur din Profil kommer att se ut med html taggar innan du laddar upp din nya profil. (Endast för betalande medlemmar) (rednaz23) (Visa alla tips)