Förteckning över diskussionsforum
Du har inte tillstånd att skriva på denna sida. Lägsta nivå på medlemskap för att kunna skriva i detta forum är Brain Springare.
HEROLD2: Komu neni rady ... "Kočičí šachy (v originále Cheshire Cat Chess) jsou šachovou variantou, kterou vytvořil Vernon Rylands Parton v roce 1970. Hra se hraje se standardními šachovými pravidly, nicméně se dvěmi významnými změnami: 1) Poté, co se figurka přemístí na jiné pole, původní pole zmizí a žádná figurka na něj nesmí vstoupit (ale figurky se smí pohybovat nebo dávat šach přes zmizelé čtverce). 2) Při svém prvním tahu se může král pohybovat jako dáma (to také znamená, že v této hře neexistuje rošáda)."
PCfromKNM: no jo,m to je jasný. Tanein je žena, tudíž věk nezveřejňujeme , Liquid a Fencer jsou veličenstva králové, tudíž si nemůžeme dovolit vůlbec nic a ostatní jsou obrostlí mechem.
trohat: No mně to v IE 7 dělá - u těchto, u jinejch černejch věží ne. Takže mám spíš pocit že tím Fencer asi naznačuje, že jsou už staří a tudíž obrostlí mechem
(dölj) Om du vill hitta en motspelare med ungefär samma spelstyrka som din egen, så kan du ta en titt på Rankinglistan för den typ av spel där du vill hitta en spelare med liknande ratingtal. (pauloaguia) (Visa alla tips)