Ja nechapu co vsichni s tema xp-ckama delate ? Mam je xod doby co jsem si je splasil , 3 mesice od uvedeni a furt slapou jak hodinky a ani jednou mi nesleteli a to na nich obcas delam velky kraviny
Mel jsem tam predtim jen codec all in one . A pak starsi nimo balik . Media player 10 mi hlasi , ze jeden nebo vice kodeku chybi k prehrani . Bs player novejsi ? Zkusim sosnout
Lui : presneji je to jedno avicko Co mam od kamose , kdyz to spustim v bsplayeru tak mi obraz jede a zvuk ne . Zkusil jsem sosnout balik codec all in one . Ale je to porad stejne .
(убрать) Если Вы нажмёте на ник и затем щелкнете на Законченные игры, то Вы увидите список игр, которые были закончены. Нажав на название игры, получите резюме всех этих игр, затем нажать на название игры снова, и Вы будете иметь игру, чтобы рассмотреть и проанализировать её. (Servant) (Показывать все подсказки)