Jo a chtěla bych připomenout, že to bude zrovna v době firemních večírků takže počty a hlavně to datum hlaste co nejdřív, ať něco slušnýho zamluvíme (nemyslím zrovna já, ale jako vždy pověříme toho nejzodpovědnějšího)
lenkacz: no to je právě to, co ještě nemám naplánovaný, jsem pozvanej ke kamarádce do Brna, ke kolegovi do Havířova, v Olomouci bude před Silvestrem Holy, Silvestr možná v Budišově, možná v Brně, možná úplně jinde...
(убрать) Утомленны нажатиями 2 или 3 щелчками, чтобы достигнуть той же самой страницы? Платное членство может добавить их к Меню Контекста. (pauloaguia) (Показывать все подсказки)