pepinocz: Prej tam teď máte novou střechu na hospodě, tak zas takovej vidlákov to nebude! Ale někdy malá vesnička lepší jak velkoměsto. Nejsem proti, kde to navrhuješ????
To jsou otravove tady.:-) Za prve jste vedeli, ze mame navstevu, takze neni moc casu, za druhe se me tady snazi presvedcit jedna nejmenovana osoba, abych jeji fotky neuverejnoval.:-) Bohuzel ma smulu, i kdyz je to cenzor z nejvyssich.:-)
Nez se domluvim s Liquidem tak fotky prozatim jsou zde
(esconder) Se quer ser sempre avisado sobre uma nova mensagem num fórum, pode receber notificação das mesmas através de seu cliente de news, clicando no logotipo RSS no canto superior direito de cada fórum. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)