I kdybychom moc s "Flejčicou" chtěli dorazit, bohužel nám to tentokrát nevyjde, na vině je škola, která ovšem brzo skončí, a tak příště to určitě vyjde
ok jak chcete já to teda budu muset nějak vydržet doufám že se o mě všichni postaráte abych dojela v pořádku domů.A chtěla jsem vám ještě říct že ten Malín je tak asi daleko pěšky jako Stará Pošta od hl.nádraží
neznalek: Ta Koruna je docela dobrá, je tam i veliká zahrádka a v sobotu snad i grilují. Ale je to přes celý město, tak aby přespolní trefili. Ještě se mrknu na MHD.
(esconder) Farto de seguir 2 ou 3 cliques para chegar sempre à mesma página? Os membros com inscrição paga podem adicionar páginas ao seu Menu de Contexto. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)