I kdybychom moc s "Flejčicou" chtěli dorazit, bohužel nám to tentokrát nevyjde, na vině je škola, která ovšem brzo skončí, a tak příště to určitě vyjde
ok jak chcete já to teda budu muset nějak vydržet doufám že se o mě všichni postaráte abych dojela v pořádku domů.A chtěla jsem vám ještě říct že ten Malín je tak asi daleko pěšky jako Stará Pošta od hl.nádraží
neznalek: Ta Koruna je docela dobrá, je tam i veliká zahrádka a v sobotu snad i grilují. Ale je to přes celý město, tak aby přespolní trefili. Ještě se mrknu na MHD.
(esconder) Se passar com o rato no ícone de nível de inscrição de um jogador, surge um pequeno texto com os seus detalhes. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)