Jirik: no nemám, páč mi to ten formát nepřehraje..a doma budu až zítra večer..jestli to máš v nějakým přehrávatelnějším formátu než .3gp, tak mi to prosím pošli..
(esconder) Mantenha a sua Caixa de Mensagens limpa, Arquivando mensagens importantes e usando regularmente a opção "Apagar TODAS as Mensagens". (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)