Paris Hilton♥: a já nevím,zda dojedu..od 14.8 jdu totiž makat jinam,tak budu mít dost vyřizování atd...no uvidíme.. toho 18tého by to pro mě možná taky bylo lepší
Nabízí se otázka, zda s Rančem, kde to bylo vždy, bude
a) většina souhlasit, protože je to už několikrát ověřený
b) většina nesouhlasit, protože už to tam právě několikrát bylo, tak jestli spíš není všeobecný zájem i o jiné knajpy (aby si mimoolomoučáci nemysleli, že tam máme jen jednu hospu :)
Modificado por pepinocz (12. Julho 2007, 23:08:24)
tak když už jste se tak rozkecali tak někdo napište ten datum a snažte se co nejrychlej rozhodnout kde,ja se přispusobím většině a nocleh si myslím,že bude zbytečnej,snad se bude pařit až do rána nééééééééééé
(esconder) Se apenas lê regularmente alguns fóruns, pode adicioná-los à sua lista de fóruns favoritos indo à página desse Fórum e clicando no link "Adicionar à minha lista de fóruns favoritos". (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)