HEROLD2: Komu neni rady ... "Kočičí šachy (v originále Cheshire Cat Chess) jsou šachovou variantou, kterou vytvořil Vernon Rylands Parton v roce 1970. Hra se hraje se standardními šachovými pravidly, nicméně se dvěmi významnými změnami: 1) Poté, co se figurka přemístí na jiné pole, původní pole zmizí a žádná figurka na něj nesmí vstoupit (ale figurky se smí pohybovat nebo dávat šach přes zmizelé čtverce). 2) Při svém prvním tahu se může král pohybovat jako dáma (to také znamená, že v této hře neexistuje rošáda)."
PCfromKNM: no jo,m to je jasný. Tanein je žena, tudíž věk nezveřejňujeme , Liquid a Fencer jsou veličenstva králové, tudíž si nemůžeme dovolit vůlbec nic a ostatní jsou obrostlí mechem.
trohat: No mně to v IE 7 dělá - u těchto, u jinejch černejch věží ne. Takže mám spíš pocit že tím Fencer asi naznačuje, že jsou už staří a tudíž obrostlí mechem
(esconder) Se quer ser sempre avisado sobre uma nova mensagem num fórum, pode receber notificação das mesmas através de seu cliente de news, clicando no logotipo RSS no canto superior direito de cada fórum. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)