Gror: Ale je to taky dost hnusny... (i kdyz tu jednicku uz jsem zazil 2x - jednou jsem prohral a podruhe se ke mne souper v cekani pripojil, tak jsem byl nakonec driv ;-) )
Já mám námitku, nebo spíš prosbu, k těm třem hodům na začátku hry... Nešlo by to, aby se házelo třikrát (pro urychlení) vždy, když nemám žádnou figurku ve hře (nejlépe i za předpokladu že figurky které došly až nakonec se nepočítají za figurky ve he ;-) )????
(esconder) Se está à espera da sua vez, clique em "mudar", ao lado de "actualização" na página principal e mude o temporizador para uns 30 segundos para que veja mais depressa quando volta a ser a sua vez num jogo. (Servant) (mostrar todas as dicas)