ユーザー名: パスワード:
新ユーザー登録
プロフィール:qaculda

qaculda (Vladimír Nováček) - ポーン会員, 0 ブレインの数, 5 記録達成ポイント
スコア合計: : 16 勝, 3 引き分け数, 5 負, 0 トーナメント優勝

提示板
qaculdaの公共の最新メッセージ:
Nové vlastnosti
13. 5月 2007, 13:21:24
qaculda 
件名: Re: BKR
Labbeda: Původně mi připadalo lepší nechat postoupit silnějšího, ale na základě diskuse jsem svůj názor změnil.
Jako nejspravedlivější řešení mi připadá úplně odhléhnout od BKR a případného postupujícího určit losem. To zabrání spekulacím s BKR(viz příspěvek varkala). Hráči nepovedou taktické bitvy "s čísly", ale budou se soustředit na hru.
Navíc BKR ne vždy vypovídá o hráčových kvalitách, například při malém počtu odehraných her. Náhodný los neumožňuje takovou "statistickou chybu", kdy papírově slabší, ale skutečně silnější, postoupí, protože jeho soupeř má vyšší BKR a tudíž by "měl" vyhrát.
内容を表示

qaculdaの公共の提示板のメッセージ:

一般的なBrainKing.comの話
  •  Nové vlastnosti - 3 メッセージ - Postrádáte něco na BrainKing.com a rádi byste to tu viděli? Napište svoji žádost do tohoto klubu! (Fencerが管理しています)


チェスと変化チェス
チェッカーと変化チェッカー
オセロと変化オセロ
五目並べおよび同類のゲーム
バックギャモン類
バトルシップ類
カードゲーム類
その他のボード・ゲーム
日時
オンライン友達
気に入り掲示板
同好会
今日のアドバイス
著作権 © 2002 - 2026 Filip Rachunek.
上へ