Neni kam jit jinam, protoze nic lepsiho neexistuje! ;-)) A ted vazne - ja si stejne myslim, ze z puvodni myslenky hrace "tonyh" nic nebude [mazani pescu po 3 mesicich], ale treba tato diskuse nakonec vyvrcholi nejakym jinym, prijatelnejsim zaverem.
To je pravda, nic lepšího neznám :o))
Nejlepší by bylo vymyslet nějaké super zvýhodnění platících a případně ještě omezení neplatících (automaticky odhlásit po nějaké době a se přihlásí někdo jiný??? po půlhodině???)
(nascondi) Stanco di cliccare 2 o 3 volte per raggiungere una pagina? L’abbonamento consente di aggiungere al menu contestuale il collegamento diretto. (pauloaguia) (mostra tutti i suggerimenti)