Ahoj, jsem nový ale dobrý hráč v lodích and hledání žab a v žabích stehýnkách. Také si zahraji některé typy šach a piškvorek. Můžete mě pozvat taky do Logika, Tankový boj, Souboj Jezdců a Člověče Nezlob se. Rychle odehrávám hry ale pokud chcete pomalejší tempo, tak řekně te to ;). - Česky
Hi, I'm new but a good player in ships and frog finder and frog legs. I also play some types of chess and lines. You can also invite me to Logic, Tank Battle, Knight Fight and Ludo. I play games fast but if you want a slower pace then just tell me ;). - English
(Cacher) Vous pouvez envoyer un message à vos amis avec juste un clic en les ajoutant à votre liste d'amis puis en cliquant sur la petite enveloppe à côté de leur pseudo. (pauloaguia) (Montrer toutes les astuces)