Lista de boletines
No tienes autorización para escribir mensajes en este boletín. Para escribir mensajes en este boletín se require un nivel mínimo de membresía de Brain Caballo.
Fencer: Vďaka z odpoveď, turnaj skutočne začal úplne bez problémov, len som sa najprv trochu zarazil, pretože hry nezačali okamžite, ale s odstupom asi 15–20 minút, keďže turnaje veľmi hrať nezvyknem, nevedel som, ako to tu chodí. :-)
Zdravím, chcel by som sa spýtať, čo sa stane v prípade, že sa prihlásim do neodštartovaného turnaja po uzávierke a vďaka tomu je možné turnaj odštartovať (stanem sa posledným hráčom do počtu potrebného na odštartovanie). Bude turnaj odštartovaný normálne?
(ocultar) ¿Quieres jugar más partidas pero no terminas de decidir que tipo de juego empezar? Entra en un torneo con partidas aleatorias. (pauloaguia) (mostrar todos los consejos)