Nevím jaký browser používám, ale teï mě štve jiná věc, do turnaje se smím přihlásit pouze jednoho, ale pak jsem z něho vyškrtnut i když je počet neomezen, co k tomu říct?
(kaŝi) Kiam vi movas en ludo, vi povas elekti kio aperu poste, elektante la koncernan opcion en la listo apud la butono 'Sendi'. (pauloaguia) (Montri ĉiujn konsilojn)