Sraz 29.6 v Šumperku ..kdo má zájem,nechť se dostaví...přesnější údaje časem dodám
Galerie fotek ze srazů je nově pod Fotoalba / Galerie Brainkingu (odkaz v pravém horním rohu)
Liste der Diskussionsforen
Es ist Dir nicht erlaubt, Nachrichten in diesem Forum zu schreiben. Man muss dazu mindestens den Mitgliedsrang Brain Springer (Knight) haben!
janka: proto Ti to tu píšu! Pedro: Pro sebe si to psát nemusím, mě to dali a řekli doktoři. To je pro Vás, zvědavce. Labbeda: V profilu je jen moto. Tahle příhoda se mi stala 3.1.
Čistě ze zvědavosti, nebude náhodou nějaký sraz v Olmiku? Náhodou tam budu od 6.2. tak abych něco nepropás kdyby za ten čas co zbývá někdo něco zařídil
Ahoj jelikož zrovna 19tého je pochod Praha - Prčice a nechci si nechat ujít abych na konci dostal jedenáctou botku a tatranku, tak také nehlasuji. A i kdyby vršek chtěl večer přijít, spodek bude určitě proti
(verstecken) Wenn du einige Diskussionsforen regelmässig mitverfolgst kannst du diese zu deinen Favoriten hinzufügen indem du auf der entsprechenden Forumsseite auf "(Zu bevorzugten Foren hinzufügen)" klickst (pauloaguia) (zeige alle Tips)